reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kosz

Witajcie dziewczyny.
Ja zamiast się grzecznie przywitać, od porad zaczęłam ;)
Mam na imię Agnieszka, jestem mamą dwóch chłopców - 3,5 letniego Mikołaja oraz dwumiesięcznego Tymona. Jestem oczywiście z Częstochowy :)
 
reklama
W imieniu kampanii People Projects,
zapraszam wszystkie mamy do dyskusji.
Tematem głównym dyskusji będą codzienne problemy mam mieszkających
w Częstochowie.


Co Wam przeszkadza w Waszym mieście?
Co chciałybyście zmienić?


Może łącząc siły, uda Nam się coś z tym zrobić.
People Projects – specjalna aplikacja na Facebooku, powstała po to
aby zachęcić ludzi, takich jak Wy do brania spraw we własne ręce.


Zapraszam do dyskusji!
 
Witam dziewczyny
Może Wy mi pomożecie bo i już zgłupiałam, jestem na etapie kupowania wypełnienia do łóżeczka (120X60) i zastanawiam się jakie wymiary kupić, kuzynka podpowiedziała mi żebym kupiła tą większą 135X100 ale nie wiem czy nie będzie ona za duża:szok:. Sama już nie wiem bo różne są opinie na ten temat. I pod jakim kątem wybrać skład kołderki, żeby mi się z nią nic nie zrobiło po praniu.
Dziękuję za pomoc
 
Witaj, witaj Majka:)
No a teraz wracając tak do tych fotelików. Czy znacie markę Romer? Widziałam, że maja w Entliczku promocje na foteliki tej marki, ale jakoś nie słyszałam o nich wcześniej. Może któraś z was ma sprzęt tej marki i mogłaby mi napisać jak się sprawuje. Cenowo nawet nie jest taki drogi, a wygląda całkiem nieźle. No ale na razie czekam na wasze odpowiedzi.
 
Kupiłam tą większa kołderkę i niepotrzebnie bo dzidzius jest za mały na taką dużą pościel, musi poczekać aż urośnie, teraz kocyk i rożek robi za kołdrę.
 
Ostatnia edycja:
Ja też zakupiłam kołdrę ta większą :D dopiero po dokładnym zastanowieniu się stwierdziłam ze za duża troszkę, no cóż teraz to już po fakcie ..... w chłodne noce i dnie można wziąśc na pół i wykorzystac jako pierzynę :D
 
reklama
Do góry