reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KRAKÓW MEDYCZNIE - dobry lekarz szpital, badania

KalaKRK, super pomysł z tym wątkiem.

Ja do lekarza też chodzę prywatnie ... na początku chodziłam do Scanmedu, ale ceny mają zabójcze ... więc jak się tylko dowiedziałam, że ginka ma swój własny gabinet to olałam Scanmed i chodzę do niej bezpośrednio :tak:i jak na razie jestem bardzo zadowolona.

Na zakupki na pewno się wybiorę na Starowiślną, do hurtowni na Centralną i pewnie też na Kingi ... i oczywiście w inne polecone miejsca ;-)

Jestem też na etapie szukania sklepu z dobrym wyborem staników do karmienia w astronomicznych rozmiarach :szok: i nie mam pojęcia gdzie zacząć, więc jak macie jakieś sprawdzone miejsca to będę wdzięczna ;-)


dzięki dzięki hehehehe ja łóżeczko kupowałąm tam na św Kingi włąsnie heheheh a wozek na kalwaryjskiej ale juz zlikiwdowali ten sklep....a ostatnio...chodzac odkryłam te sklep na starowislnej co link podałam ;)
 
reklama
JoL
widze ze z krk jestes....na kiedy masz termin i wiesz do jakiego szpitala sie wybierzesz :-)


Termin z OM mam na 3 stycznia. W poniedziałek idę na wizytkę z USG, więc zobaczymy, jak mała rośnie :-)
Rodzić będę w Narutowiczu ... tam mam ginkę i słyszałam, że ogólnie jest w porządku... a na żadnych extrasach typu ZZO, prywatna sala, czy położna mi nie zależy, więc powinno być OK :-)

A Ty gdzie chcesz rodzić???
 
Termin z OM mam na 3 stycznia. W poniedziałek idę na wizytkę z USG, więc zobaczymy, jak mała rośnie :-)
Rodzić będę w Narutowiczu ... tam mam ginkę i słyszałam, że ogólnie jest w porządku... a na żadnych extrasach typu ZZO, prywatna sala, czy położna mi nie zależy, więc powinno być OK :-)

A Ty gdzie chcesz rodzić???
to ja termin niby 5 styczen ale moja cos mówi ze chyba wczesniej :-D he ja na rydygiera bo tam rodziłam 5 lat temu ;p i było mi tak elegancko
 
reklama
Hej
Jestem nowa, czytalam tematy o szpitalach ale mam jedno odmienne pytanie dlatego postanowilam napisac - mam nadzieje ze nie oberwe:zawstydzona/y:
Obecnie jestem w Krakowie pod opieka lekarz M. Podleśny-Trojnar ktora przyjmuje w szpitalu na Ujastku. Mam problemy z ewentualnym zajsciem w ciaze i nie wiem jak to bedzie.
Zakladajac ze uda Nam sie po slubie tj. za 6 miesiecy nie wiem co zrobic z lekarzem, bo mieszkac bede niedaleko Myslenic....
Chcialabym rodzic w Krakowie tylko teraz pytania....
1. Czy to wogole jest mozliwe??
2. Ktory szpital lepszy Ujastek czy Zeromski??
3. Czy mozecie polecic ewentualnie jakis lekarzy?? Ja bym zostala przy tej swojej (swietna babka) ale troche sie wystraszylam czytajac opinie o Ujastku:-(
4. Czy nie jest za wczesnie na szukanie i myslenie?? Kilka osob z rodziny mi mowi ze przesadzam a ja poprostu chcialabym wybrac dobrze, znac i ufac lekarzowi i zeby On mnie znal a nie tak o jakiegos wziac przypadkiem:cool:
Z gory dziekuje za pomoc;-)
 
Do góry