reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kremiki, balsamy na nasze kraglosci

reklama
ja niewiele się dorobiłam celulitu w ciąży, ale to co miałam zeszło po stosowaniu Nivea goodbye cellulite. Rozstępy zrobiły mi się na piersi zaraz po pierwszym nawale, ale niczym nie smarowałam i chyba zeszło ... przynajmniej ja tam nic nie widzę i mąż też :-p
 
Ja muszę zakupić ten CUDO specyfik bo cellulit mi się pokazał po urodzeniu młodziana :baffled: Mam nadzieję, ż na mnie też zadziała :elvis:
 
... ja również proszę :tak:.

Abejka ... a może na te nasze zmarszki koło oczu też znasz jakiś skuteczny specyfik, cio ;-)?????

Ticzka osobiscie od jakichś 6 mcy uzywam do twarzy TYLKO kosmetyków Olay. Do mycia chusteczki (łacza w sobie 4 w jednym, myja, tonizuja, pilnguja i nawilżaja), krem Olay Antyaiging pod oczy,emulsja Total Effets na dzien i krem na noc.
Zauwazam roznice. Nie planuje zmian :-) w koncu po latach bezskutecznych poszukiwań znalazłam kosmetyki dla siebie :-)

ja też używam Eveline: slim extrieme 3D spa serum intensywnie wyszczuplające + ujędrniające antycellulit i do tego taki sam (już mi się nie chce tego wypisywać:-)) krem. Naprawdę działa, zresztą wogóle często używam kosmetyków tej firmy- jakość super i cena też super. Zadziałało, pomimo używania tylko wieczorem (rano jest szaleństwo, i musiałabym chyba wstawać o piątej, żeby się wsmarować) Jedyny minus (chociaż może właśnie plus) to dość intensywne uczucie chłodu i pieczenie (te preparaty zawierają chyba dużo mentolu )

xandi, dokładnie.... przeciąg miedzy nogami :crazy::-D
Mogę prosić o dokładne namiary na ten cudo kosmetyk? Muszę coś zrobić ze swoim cellulitem :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Monia, xandi napisała wsio. Kupisz w kazdym wiekszym markecie
 
Abejka .... dzięki za odpowiedź :-). Ja jeszcze nigdy tych kosmetyków nie używałam, ale jak piszesz to trzeba je wypróbować ... bo to najlepiej jak ktoś właśnie podpowie, że coś jest dobre, bo już używał :tak:. Jak ja tak na własną rękę eksperymentuję ... to zazwyczaj nienajlepiej na tym wychodzę :dull::crazy::-D
 
Ja zaczełam ich uzywac jakos w lutym. Dostałam przepuske z domu i poszl sobie na zakupy. W galerii Centrum Olay ma stanowiska badania cery. Zeby potrwało dłuzej sbie ta cere zbadałam i babka mi dobrała kosmetyki. Dostałam tez na próbe pół chusteczki i bardzo mi podpasiła. To jedyne chusteczki suche, ktore rzeba zmoczyc woda i wtedy sie pienia. Kazda z nich przecinam nozyczkami na pol, bo cała mi jest za duzo, a tym sposobem mam 2x wiecej. Kosztuja ok 25 zł z pudełkiem i potem jakies 19 zł zapas. Niby duzo, ale jakbym policzyła zel, tonik i mleczko to wyszłoby ze 2x tyle
 
Abejka ... nawet nie wiedziałam, że takie cudo jak pieniące się chusteczki istnieja :-D;-), ale super, bo tak jak piszesz jest to oszczędność, gdyż masz tu 2 lub 3 preparaty w jednym .... jaka wygoda na pewno wypróbuje :happy2::tak:!!!
 
Abejka .... dzięki za odpowiedź :-). Ja jeszcze nigdy tych kosmetyków nie używałam, ale jak piszesz to trzeba je wypróbować ... bo to najlepiej jak ktoś właśnie podpowie, że coś jest dobre, bo już używał :tak:. Jak ja tak na własną rękę eksperymentuję ... to zazwyczaj nienajlepiej na tym wychodzę :dull::crazy::-D

Ja mam tak samo Tika. Żadko kiedy uda mi się samej trafić na coś porządnego :-(

J Dostałam przepuske z domu i poszl sobie na zakupy. W galerii Centrum Olay ma stanowiska badania cery. Zeby potrwało dłuzej sbie ta cere zbadałam i babka mi dobrała kosmetyki.

:-D:laugh2::-D:laugh2::-D:laugh2:

Jutro wybieram się na większe zakupy do marketu to będę szukać. Dzięki za radę ;-):-D
 
reklama
A moze doradzicie mi jakis specyfik do twarzy...bo mam taka niespecjalna cere, wyskoczyly mi jakies plamki i takie jakby syfki mam na czole i troche przy nosie w kociku oka:sick::crazy::rofl2:ale to nie syfki tylko cholera wie co, troche swedzi, czy to kurzajki czy co:rofl2::rofl2:opis pasuje do wygladu czarownicy:-D:-Dale u mnie nie jest to AZ;-):-Dtak widoczne ale mi przeszkadza...
Wiem,ze teraz nie jest pora na zabiegi u dermatologa ale jak przyjdzie jesien to sie wybieram...:angry::angry:
 
Do góry