reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krew przy oddawaniu stolca

Darcia33

Aktywna w BB
Dołączył(a)
25 Wrzesień 2022
Postów
84
Dzień dobry. Jestem miesiąc po porodzie. Miałam szyte krocze podczas porodu i lekarz który mnie szyl włożył mi palec do dupki żeby zobaczyć czy dobrze wszystko jest. Po porodzie dobrze się wyróżnialam,nie miałam żadnych problemów. Zauważyłam że od dwóch dni kiedy się wypróżniam i wycieram się na papierze mam krew i trochę w muszli jest. Nie mam żadnych boleści brzucha, może tam mam wąsko i jak jest Twardy stolec to dupka mi pęka. Co to moze być ? Może któraś mama też tak miała ?
 
reklama
Dzień dobry. Jestem miesiąc po porodzie. Miałam szyte krocze podczas porodu i lekarz który mnie szyl włożył mi palec do dupki żeby zobaczyć czy dobrze wszystko jest. Po porodzie dobrze się wyróżnialam,nie miałam żadnych problemów. Zauważyłam że od dwóch dni kiedy się wypróżniam i wycieram się na papierze mam krew i trochę w muszli jest. Nie mam żadnych boleści brzucha, może tam mam wąsko i jak jest Twardy stolec to dupka mi pęka. Co to moze być ? Może któraś mama też tak miała ?
Możliwe, że to hemoroidy.
Mi wyszedł przy porodzie, położna mówiła, że nieduży. Wcześniej nie miałam z tym problemu. Kupiłam w aptece Procto-Glyvenol, stosowałam wg ulotki. Jestem 2.5 miesiąca po porodzie i problem rozwiązany.
 
Dzień dobry. Jestem miesiąc po porodzie. Miałam szyte krocze podczas porodu i lekarz który mnie szyl włożył mi palec do dupki żeby zobaczyć czy dobrze wszystko jest. Po porodzie dobrze się wyróżnialam,nie miałam żadnych problemów. Zauważyłam że od dwóch dni kiedy się wypróżniam i wycieram się na papierze mam krew i trochę w muszli jest. Nie mam żadnych boleści brzucha, może tam mam wąsko i jak jest Twardy stolec to dupka mi pęka. Co to moze być ? Może któraś mama też tak miała ?
Pewnie hemoroid. A jeśli czujesz ból jakby pupka pękała (czujesz, że stolec Cie rozciął) to prawdopodobnie szczelina odbytu
 
Możliwe, że to hemoroidy.
Mi wyszedł przy porodzie, położna mówiła, że nieduży. Wcześniej nie miałam z tym problemu. Kupiłam w aptece Procto-Glyvenol, stosowałam wg ulotki. Jestem 2.5 miesiąca po porodzie i problem rozwiązany.
 

Załączniki

  • 20221210_095429.png
    20221210_095429.png
    193 KB · Wyświetleń: 34
Możliwe, że to hemoroidy.
Mi wyszedł przy porodzie, położna mówiła, że nieduży. Wcześniej nie miałam z tym problemu. Kupiłam w aptece Procto-Glyvenol, stosowałam wg ulotki. Jestem 2.5 miesiąca po porodzie i problem rozwiązany.
Czy to jest ten lek?
 

Załączniki

  • 20221210_095429.png
    20221210_095429.png
    193 KB · Wyświetleń: 22
reklama
U mnie po porodzie hemoroidy zamanifestowały o swojej obecności jakos po 3-4 miesiącach dopiero. Bez recepty mozna brac cyclo3forte, chociaz ja to zastąpilam duzymi dawkami wit c, a na noc albo jakies czopki, albo masc. Zalezy jak masz duze. Jak male to sie powinny wchlonac. Jak bedziesz krawiec powiedzmy dluzej niz miesiac udaj sie jeszcze raz do protologa, oceni czy trzeba przypisac cos mocniejszego czy usunac je zabiegiem.
 
Do góry