reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwiak w ciąży

Dołączył(a)
13 Styczeń 2017
Postów
7
Są tu jakieś mamy które miały krwiaka w trakcie ciąży ? Jestem w 10 tyg i 3 dni temu miałam krwawienie na początku czerwona później brunatna krwią pojechałam do lekarza i powiedziała mi ze krwiak peknal ,ogólnie jest wszystko wporzadku dziecko żyje . Mam brać tabletki na podtrzymanie i witaminę c i dużo leżenia powiedziała również żebym się nie martwiła krwawieniem bo to jest w tym przypadku wiadome . Lecz od 3 dni dalej mam upławy .. czy napewno jest wszystko wporzadku ? Ktoś był w takiej samej sytuacji ? Bardzo proszę o pomoc :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja w poprzedniej ciazy mialam krwiaka. Brzuch bolal non stop. Poszlam na usg. Krwiak nie byl za duzy ale umiejscowiony kolo zarodka i istnialo ryzyko odklejenia. Dostalam duphaston, luteine dopochwowo, nospe. Lezalam w łóżku 2tyg, moglam wstac jedynie do wc i na szybki prysznic. Po tym czasie krwiak sie wchlonal.
 
U mnie tez ten krwiaczek bardzo duży nie jest ale jest bardzo blisko dziecka co mnie martwi ale lekarka nic nie chciała mi za bardzo mówić tylko tyle ze mam leżeć .. lecz wiadomo jak to jest z leżeniem śniadanie trzeba zrobić obiad i kolacje pomyć po tym tez trzeba tu do wc tu posprzątać No zawsze się coś znajdzie ..:/ ale staram się jak najwiecej leżeć . Boje się tylko ze przez takie obowiązki domowe coś się może stać


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mialam krwiaka w 7tc. Tydzien lezalam w szpitalu. Dostalam lek cyclonamine i krwiak sie wchlonal. Oszczedzalam sie kilka tygodni i mam 2,5 tygodniowe Szczescie w domu. Nie przejmuj sie balaganem czy obiadem. Wasze zdrowie najwazniejsze.
 
Ja miałam dwa krwiaki od 5 do 8 tygodnia ciąży i przez ok 1,5 tygodnia plamiłam. dostałam duphaston i miałam nie dźwigać. Krwiaki się wchloneły i nie było po nich śladu do końca ciąży. Nie martw się, wszystko będzie ok :) tylko oszczędzaj się .głowa do góry i życzę szybkiego wchłonięcia się krwiaka i spokojnej dalszej ciąży.
 
Ostatnia edycja:
nie przejmuj się, tez miałam krwiaka. ale miałam krwotoki z niego [3], odkleila mi się połowa kosmówki, generalnie ciąża zagrożona (8tc), leżałam plackiem (wstawałam tylko do wc), bralam duphaston i luteine i krwiak się wchłonął (większość wyszła krwotokami ale w koncu znikl), kosmowka sie przykleila a ja jestem juz w 18 tc i wszystko jest ok. z tym że plamiłam do końca 12tc i to mocno na brązowo. najważniejsze to faktycznie się oszczędzac i leżeć
 
reklama
Witam 14 tc trafiłam do szpitala z potężnym krwotkiem gdzie myślałam że już poronilam okazało się w szpitalu mam krwiaka który był pod dzieckiem 3 tygodnia leżenia w szpitalu branie leków tylko do wc i do łóżka byłam po 3 krwotokach niestety nie udało się krwiak okazał się silniejszy 16 tc straciłam Synka była to moja pierwsza Ciąża A miało być dobrze 1
 
Do góry