reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ksiazka o rozszerzaniu diety

Tez zaczynam od dyni, teraz weszla marchewka, tez ze sloiczka. Narazie jeden posilek dziennie. Zastanawiam sie kiedy wprowadzic kaszki i czy jako drugi posilek czy zamiennie z tymi warzywkami. Nie chodzi mi o jakies bardzo szybkie rozszerzanie diety bardziej o to zeby sie nauczyla jesc łyżeczka i raczej do operacji to tylko papki wchodza w gre. Tez sie boje problemow z brzuszkiem i nie chce jej jakies krzywdy robic. Wode tez podaje ale to kilka lykow narazie wchodzi.
kaszki możesz wprowadzic jako drugi posiłek chociaz na tym etapie to ciężko nazwać posiłkiem, to czas na probowanie :) wiec jak juz masz jakies warzywka które nie uczulily to w dniu koedy je podajesz możesz o innej porze spróbować podac kaszkę tylko wybieraj na początek takie z jak najprostszym składem bez dodatkow owocowych itd :) U nas jedną z ulubionych jest jaglana z Hippa np :) ja robię kaszki na wodzie ale mozna tez np na mm
 
reklama
Ale Ty już to robisz szybko ;)
Mogłabyś coś więcej napisać czemu do operacji ma jeść tylko papki zamiast mleka?
Rozszczep podniebienia. Po operacji mozna mleko ale nie z butelki, kubeczek lub jakas szczykawka. Tez sie uczymy. Ale duzo dzieci odrzuca mleko, takze chce miec mozliwosc nakarmic ja czymkolwiek.
 
Do góry