reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Książki, e-booki, poradniki.

Witam serdecznie:-)
Nie jestem pewna czy w dobrym dziale pisze...
Intersuje mnie zakup ksoazek Pawla Zawitkowskiego. Czy ktoras z mam takie posiada?
Syn zaraz skonczy 16 miesiecy, Teoretycznie pierwsza ksiazka jest do 18 miesiaca.
Zastanawiam sie czy w pierwszej czesci jest cos co jeszcze warto wykorzystac? Czy moze kupic juz tylko 2 i 3 czesc.
No i jesli juz jestem przy temacie, to czy napewno warto, czy moze przereklamowane??
 
reklama
Mam pierwszą książkę i powiem Ci szczerze że czytałam ją i oglądałam filmy jak Ala miała 3 miesiace i własciwie dzięki niej zdobyłam 2 rzeczy:
- doła, ze nie jestem w stanie tak odkładać dziecka
- sposoby na ubieranie dziecka przez przewracanie na boczki

Doła nie polecam :), przewracanie na boczki już ci nie potrzebne. Moim zdaniem te ksiażki niestety to głównie reklama różnych produktów. Wydaje mi się, że nie warto.. Filmy Zawitkowskiegi są na youtube.
 
ja 1 część kupiłam będąc jeszcze w ciąży, przeczytałam, film obejrzałam
przydało mi się z tego ciut rzeczy ale ogólnie można to znaleźć na necie :)
można kupić ale nie jest t zakup niezbędny
 
Witam,
Poszukuje jak wyżej e-booka Margot Sunderland p.t. " Mądrzy rodzice"
pozdrawiam serdecznie
 
Też mam w pdf, gdyby ktoś jeszcze potrzebował. Mogę udostępnić.

Mam z tym mały problem, plik jest za duży do wysłania i nie da rady wysłać przez email, a jak go dzielę to traci na wartości i nie jest już tą samą książką.

Coś wymyślę :)




Wchodzisz na tą stronę i czekasz 10 sekund, zegar odlicza to po lewej stronie, następnie zapisujesz.
Życzę miłej lektury


http://uploading.com/b8b687b7/madrzy_rodzice-pdf


Jeśli możesz w ramach odwdzięczenia się to skomentuj mój nowy artykuł na temat dzieci


http://www.najlepszyczas.pl/prawidlowy-rozwoj-dziecka/

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry