reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto jest w moim brzuszku? - przeczucia i zabobony

u mnie tez sie chinski nie sprawdzil:)
Przeczuc nie mialam w sumie, ale 'zakladalam' dziolche i zalozenia tez sie nie sprawdzily :)

jedynie ostatnie moje zmiany w przeczuciach - ze nie wygladam tak zle jak przy corce - si e sprawdzily
 
Ostatnia edycja:
reklama
U mnie tez chiński się nie sprawdził, podobnie jak emotion mam wrażenie że w ciąży z córą bardzo zbrzydłam, na razie z synulkiem wyglądam ok :)
 
Też słyszałam, że dziewczynka odbiera urodę mamusi, a mi się wydaję, że nie wyglądam najgorzej, mój mężuś myśli tak samo;-)
A słyszałyście coś o kształcie brzuszka? Bo podobno po nim też da się określić czy chłopiec czy dziewczynka, to też jakiś zabobon :-)
 
Jak i w pierwszej ciązy córka jak i drugiej córka wyglam tak samo. Wszyscy poraz kolejny wmawiają mi syna, bo wyglądam kwitnąco inaczej. Moja przyjaciólka byłą z synem w ciązy wyglaala okropnie.To nie ma reguły.
 
Też słyszałam, że dziewczynka odbiera urodę mamusi, a mi się wydaję, że nie wyglądam najgorzej, mój mężuś myśli tak samo;-)
A słyszałyście coś o kształcie brzuszka? Bo podobno po nim też da się określić czy chłopiec czy dziewczynka, to też jakiś zabobon :-)

Jak masz brzuszek jak piłka to niby chłopiec a jak rozlany na boki to dziewczyna. :p
Ale mnie lekarz powiedział że to ewidentna bzdura :D
 
U mnie wszystkie zabobony i przeczucia się sprawdziły.

W pierwszej ciąży od razu wiedziałam, że będzie dziewczynka. Ochotę miałam straszną na słodycze, nie mogłam patrzeć na mięso, bo od razu paw, kiszonki przyprawiały mnie o mdłości, było mi wciąż gorąco, a libido bardzo wysokie. I urodziła się Hanna :)

W tej od początku miałam przeczucie na chłopaka. Mdliło mnie od słodkiego, pierwsze 3 miesiące bez opamiętania jadłam kiszonki i cytryny - już mi przeszło, ale pani w osiedlowym sklepiku od razu stwierdziła, że ciążą i chłopak, do tego jest mi zimno i nie wiem co to libido ;) Mięso uwielbiam. Połówkowe nie pozostawia cienia wątpliwości - będzie chłopak.

Jedno tylko się nie zgadza, w obydwu ciążach wyglądam rewelacyjnie :-p
Chiński kalendarz za każdym razem wróżył dziewuchę.
 
faktycznie u ciebie wszystko pasuje :) ja jem z każdego po troszku co napisałaś więc ciężko stwierdzić:) ale jem za 2 :) i ochotę mam na różne rzeczy :) muszę poczekać na następną wizytę :)
 
reklama
też tak myślałam, ale jakby coś w tym było to powinnam mieć chłopca ;-)

To ja powinnam mieć dziewuszke :D
Kilogramami jem słodycze i owoce, na mięso i na wędliny patrzec nie mogę, wyglądam nie za ciekawie brzuch mam jak słoń w 24 miesiącu ciąży :eek:
Wszyscy mówią że wyglądam na dziewczynkę bo zmienilam się na buzi (chyba tak zbrzydlam :D)
 
Do góry