reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto jest w moim brzuszku? - przeczucia i zabobony

reklama
Strasznie jestem ciekawa co w moim brzuszku rośnie ale intuicja mi podpowiada, że dziewczynka :) Zanim zaszłam w ciążę to zawsze chciałam chłopca ale od kiedy zaszłam czuję, że będzie mała księżniczka ;) Z waszych wypowiedzi też mogę takie wnioski wyciągać, bo sok jabłkowy piłabym na okrągło i pryszcze nie chcą odpuścić.... W przyszłym tygodniu USG ale nie nastawiam się na płeć bo jeszcze za wcześnie... oby zdrowe było i zdrowo rosło :)
 
Ja ostatnio sprawdziłam piątkę dzieci z kalendarzem chińskim i wszystkie się sprawdziły :) tylko, że w moim przypadku teraz ten kalendarz się nie sprawdzi, wątpię, żeby embriolog miał takiego nosa, że same męskie plemniki użył do zapłodnienia moich wielu komórek :)
 
Strasznie jestem ciekawa co w moim brzuszku rośnie ale intuicja mi podpowiada, że dziewczynka :) Zanim zaszłam w ciążę to zawsze chciałam chłopca ale od kiedy zaszłam czuję, że będzie mała księżniczka ;) Z waszych wypowiedzi też mogę takie wnioski wyciągać, bo sok jabłkowy piłabym na okrągło i pryszcze nie chcą odpuścić.... W przyszłym tygodniu USG ale nie nastawiam się na płeć bo jeszcze za wcześnie... oby zdrowe było i zdrowo rosło :)
Kasia ja w pierwszej ciazy bylam przekonana ze bedzie chlopak, jak jechalam na usgto dzien wczesniej do brzucha mowie 'benek zebys mi sie baba nie okazal bo jaja beda' :) Noi jak nie bylo i byla dziewczynka, hehe
Teraz od poczatku mysle ze bedzie dziewczynka- choc ostatnio 'objawowo' wydaje mi sie ciaza sporo inna od poprzedniej.
Kalendarz obydwoje dzieci 'mianuje' na dziołchy.
Zobaczymy :)
 
Sama nie wiem co mi z tą dziewczynką na głowę padło ;) zawsze mówiłam, że synuś mamusi i żadnych córek a teraz córka i córka ;) Mężowy rozsądek mówi, że lepiej jak będzie chłopak bo po synku siostry byłaby całą wyprawka ale nie obrazi się jak będzie "mała księżniczka" :) oczywiście najważniejsze, żeby było zdrowe!!!
 
U mnie z teściowego kalendarza miki i z chińskiego wychodzi chłopiec. Ten kalendarz co mika wkleiła nie jest taki sam jak chiński. Nie pokrywają się + i - Bynajmniej w mojej rubryce wiekowej :-D
 
dziekuje Wam dziewczyny baaaardzo :* weroniko uczucie nieporównywalane z niczym innym... u mnie dzisiaj zaczyna się 10 tc, a termin bellybestfriend pokazuje mi na 26 czerwca. :) a w ogole widzialyscie ten portal? bardzo pomocny dla nas cięzarnych

a Wy dziewczyny w pierwszej ciązy czy juz macie swoje pociechy?? :-)

my juz mamy Zosię :) będzie miala niecale 2 latka jak się młody urodzi
kurcze pisze mlody.. mowie on a nie znam plci przeciez :p
 
my juz mamy Zosię :) będzie miala niecale 2 latka jak się młody urodzi
kurcze pisze mlody.. mowie on a nie znam plci przeciez :p

u mnie w rodzinie sa zaklady co urodze ... moja siostra ( o jak narazie 100% skutecznosci trafien) twierdzi ze urodze corke, podobnie siostrzenica ... ja cos mam przeczucie ze bedzie facet ale po cichu jednak wolalabym coreczke ... w przeciwienstwie do mojego meza oczywiscie ...
 
reklama
kolezanki dwie na razie obstawiaja dziewczynke, bo w ciazy z Zosia sie w ogole na twarzy nie zmienilam a podobno dziewczynki urode odbierają.. i teraz jest to samo, wygladam tak samo i mowia ze pewnie znow dziewczynka bo ja wszytsko na odwrot zawsze mam :p
 
Do góry