reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
joweg - już tylko 2 tygodnie , zobaczysz szybko zleci . Trzymam kciuki.

aniołeczek - tak to jest kobieto ,że jak nie chcesz żeby @ przyszła to jest a jak się czeka to zawsze się spóźnia.
A tak poza tym co u dawczyni , masz już jakieś nowe informacje.
 
gieniek, Magdusia...jakos sie nie odzywam, bo nie mam nic do powiedzienia...czekam do jutra na wyniki posiewu i wtedy bede myslala co dalej...bardzo sie boje co wyszlo, bo od tego zalezy moje dalesze leczenie i ewentualne dalsze czekanie.
jedynie czym moge sie pochwalic to tym, ze dr pochwalila mnie za TSHi APTT, bo wszystko jest w super granicach...
meczy mnie po prostu to oczekiwanie, bo wiem, ze e-coli tak szybko nie przechodzi, ale chcialabym, zeby chociaz jej ilosc sie zmniejszyla, bo moze wtedy mozna by bylo powalczyc juz i w miedzy czasie jeszcze sie doleczyc, ale jak bakterie nadal beda liczne, to bede musiala na jakis czas zrezygnowac i poki co ta mysl mnie dobija:-(

joweg...widzisz mialam podchodzic z toba a tu kochana ja sie wylamuje narazie, chyba przejde na czerwiec....no ale za ciebie nadal mocno zaciskam kciukasy &&&& jak sie maz czuje? wszystko ok?
 
Miliaa będzie dobrze, jutro się dowiesz,że bakterii już nie ma-będę o Tobie intensywnie myśleć. I proszę mi się tutaj nie smucić!!!:-)
Agavva a u ciebie jak tam?kiedy pierwsza weryfikacja?
 
miliaa - pewnie ze będzie dobrze, nie ma wyjścia :-) jeszcze chwilka i zaczniesz stymulacje

joweg - ale zleciał ten czas, jeszcze dwa tygodnie i wrócisz z bąbelkami do domku.
 
Wpadlam na moment, ospala jeszcze. Pobrali 13 a dojrzalych 10.Zobaczymy co przynisie jutrzejszy dzien. Pozdrawiam Was milo papa
 
Dziekuje dziewczyny. Jutro maja dzwonic z info ile sie zaplodnilo.Teoretycznie mieli zamrozic polowe jajeczek ale jak to w praktyce wygladalo jeszcze nei wiem. Mam nadziej,ze tym razem nie zrobia jakiegos bledu.
Transfer najprawdopodobniej w poniedzialek. Pielegniarka mowila,ze moze byc czasami wczesniej a moja lekarka ,ze przy hiperce czeka sie do 5 doby i podaje sie jeden zarodek. Tylko ta pielegniarka byla przy punkcji imowi ,ze lekarz ja wykonujacy stwierdzil, ze nie ma ryzyka hiperki. No i badz to madry i pisz wiersze. Od jutra mam barc w zastrzyku enoksaparyna. Wyczytalam,ze to antykoagulant, ktory niweluje hiperke i faworyzuje zagnierzdzenie sie zarodka (wplywa na ukrwienie endometrium). Mam tez brac aspiryne, zebym sie tylko nie wykrwawila przy tak duzym rozrzedzeniu krwi.
 
reklama
agapl13 mogę Cię spytać gdzie podchodzisz do in vitro i dlaczego przy pierwszym podejściu brak transferu...?:szok: Tyle komóreczek i nic? Aż się przeraziłam, ja 18 maja mam mieć transfer i mam nadzieję,że będzie co transferować...:zawstydzona/y:
 
Do góry