reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

adunia , vane - trzymam kciuki za wasze wyyyyysokie betki &&&&&&&&&&
myszka - witaj na forum :) , spokojnie możesz próbować już w marcu , to nie jest za szybko no chyba , że chcesz od tego wszystkiego odpocząć. Niektóre dziewczyny tutaj '' szły na żywioł '' :) i próbowały cykl za cyklem i były powodzenia więc trzymaj się a ja trzymam kciuki za Ciebie &&&&&&&&
wera - co u ciebie , jak się czujesz ? ja całkiem nieźle tylko czasem dokuczają mi kłucia podbrzusza ale to może mi zostać do końca ciąży więc już się jakoś do tego przyzwyczaiłam :)
 
reklama
Dodora - wiec mnie uspokoilas....lekarka tez mi mowila ze absolutnie niema przeciwskazan do tego zeby probowac juz w marcu.....ale jedna z dziewczyn z innego forum , mowila mi zebym lepiej poczekala ze 2 czy 3 cykle i wtedy probowala.....ale ja ufam mojej lekarce i mysle ze wie co robi....pozdrawiam:-)
 
Dodora - dzieki za trzymanie kciukow.
Witaj w gronie, Myszka28 - widze, ze juz prawie mnie dogonilas w czytaniu, ja jestem na etapie 350 postu.
Adunia75 - niewazne czy to bedzie beta czy sikaniec - oby tylko POZYTYWNY...czego Ci zycze.
 
dodora
dzięki za pamięć :-) u mnie wszystko ok. Dzisiaj miałam usg takie "genetyczne" z pomiarem i sprawdzeniem wszystkich narządów, i wszystko super :-)
ja już czuję się znacznie lepiej, mdłości mnie jeszcze trzymają ale już nie wymiotuję, też mam czasem kłucia w brzuchu, i wtedy się denerwuję, a powiedz bierzesz jeszcze jakieś leki ????????????????
bo ja od 12 tc biorę duphaston 3x1, a wcześniej brałam 3x2, a lekarz powiedział że odstawi mi je całkowicie w 16 tc, do tego biorę witaminy PregnaPLUS
 
Dzień dobry wszystkim:)
Nie wiem czy mnie pamiętacie, jakiś czas temu zalogowałam się na forum....po dramatycznych wynikach mojego męża:(:(:(Ja nie wiem czy tylko ja jestem stuknięta:(ale moje "dołki" zaczynają mnie wnerwiać:(.....Dziewczynki bardzo proszę o pomoc!!!!!!!!!!! Za kilka dni rozpoczynamy całą procedurę in vitro w klinice w Katowicach.W piątek będę miała 3 dc i wtedy mam jechać na pierwsze usg....plus leki....oczywiście pewnie wtedy też będę miała tysiąc pytań na minutę....ale powiedzcie mi , jesteście bardziej doświadczone...czy na takie usg w trakcie brania zastrzyków będę musiała jeździć co dwa dni?? Czy leki muszą być brane o stałej porze i czy są to tylko zastrzyki....muszę sobie grafik ustalić:):):)Tak strasznie się boję że nie macie pojęcia:(:(:(:(Jeżeli któraś miała in vitro w Katowicach to może jakieś doświadczenia mi pomogą??:)
 
Szarlotka80
zastrzyki należy przyjmować o stałych prach, do tego leki również. W trakcie stymulki, co klinika to inne zwyczaje, jedno robią usg i e2 przedz każdym podaniem zastrzyku inni co 2 dni,a jeszcze inni jak im się zachce. Tak więc to akurat trudno mi jest okreslić. A poza tym nic się nie bój. Nie takie straszne, lepiej popracuj nad formą psychiczną. Mma nadzieję że będzie to twój pierwszy i ostatni raz:)

Myszka28
Witaj na forum:)

Życzę wszytskim kobitkom oczekującym wysokiej bety:)
 
szarlotka80 Witaj! Na pocieszenie ci powiem ze nie tylko ty jesteś stuknieta:-D wszystkie tu mamy mniejsze lub wieksze dołki ale teraz musisz sie wziąć w garść. Taki grafik ustali ci twól lekarz prowadzacy i tam bedziesz miała wypisane które zastrzyki kiedy i o jakiej porze i na usg tez lekarz cie zaprosi w odpowiednim momencie a wszystko bedzie zalezało od tego jak bedziesz przechodzic stymulacje.
I głowa do góry wszystko bedzie dobrze;-)
 
Witajcie dziewczyny i te nowe i te zadomowione juz na wątku. Słuchajcie, wszystkie musicie być silne i wytrwale dążyć do upragnionego celu. Wiem, że fajnie się mówi, ale ja też już jestem po 3 nieudanych IVF w Gdańsku. Mimo to nie załamujĘ się, chociaż wiele razy zaliczam dołki, kiedy widzę kobietę w ciąży lub jakiegoś bobaska. Wiem natomiast, że nie mogę dać się zwariować, bo to mi nie pomoże, a może tylko zaszkodzić w staraniach. Przecież tak wiele zależy od tego co mamy w głowie. Kobietki trzeba myśleć pozytywnie i być dobrze nastawioną.
Ja postanowiłam zmienić klinikę i w marcu chcę udać się do Białegostoku.

Trzymam kciuki za wszystkie oczekujące wyniku, za te które noszą już w sobie swoje szczęścia i za te które cały czas walczą. POWODZENIA!!!
 
reklama
wera - ja też jeszcze biorę progesteron ale luteine i dawki mam sobie zmniejszać co 3 dni jedna tabletka mniej , a że zaczynam od 12 dziennie w dół więc trochę to potrwa - teraz biorę 10 dziennie pod język no i mam co tydzień kontrolowac progesteron czy nie spada ale dzisiejszy wynik jest bardzo ładny :) . Do tego biorę 1xdziennie Acard no i nospę jak mam takie bardziej dokuczliwe , mocniejsze kłucia. Z witamin lekarze poradzili mi Feminatal N - pan w aptece też go polecił więc chyba się na niego zdecyduję. Tak na prawdę to myślę , że te wszystkie witaminy dla ciężarówek mają podobny skład więc chyba większej różnicy nie ma. Trzymaj się i dbaj o siebie i swojego astronautę :) . Wiesz , czasem wydaje mi się , że czuję ruchy maluszka ale to chyba za wcześnie i pewnie tylko jakies płyny mi się tam przelewają :)) hahaha
 
Do góry