reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Madzia może to implantacja?

Molla to wszystko co się dzieje w naszym kraju jest chore!! po prostu masakra!!

no dodałam wpis na bloga
 
Ostatnia edycja:
reklama
ale czy krwawienie implantacyjne nie jest raczej plamieniem. ja mam czyściutką krew. mam wielką nadzieję że to maluszki rozrabiają leżę i boję się iść do toalety.:-(

napisałam już do dr i czekam na odpowiedź
 
Magada ja miałam plamienie implantacyjne i była to jasno-czerwona krew. Było to ok 4 dpt blastka jak dobrze pamiętam,a 6dpt była już beta :tak: Przesyłam ciążowe fluidki ************************************************,a dla spokojnej głowy zadzwoń do swojego lekarza.
 
MaGDA M 33 przy implantacji powinno byc plamienie,ale wiem bo od lat siedze juz na necie,ze czasem gdy podczas implantacji dzidzia trafi na naczynie krwionosne,to moze byc wtedy KRWAWIENIE,NA BANK, ja tak mialam w ktorejstam ciazy,stracilam ja,ale nie przez to,wtedy mialam puste jajo i wtedy wlasnie sie dowiedzialam,ze nieraz tak jest. Ja ci mowie,ze to jest to,bo na @ to za wczesnie i czuje,ze u ciebie jest wlasnie taka implantacja,bierz leki i czekaj,a za pare dni napiszesz ze,tak bylo,to dzidzia
MAGDA76 nie wiem dokladnie,kto tam u mnie siedzi :)
Zuzi pisalam,na poprzedniej stronie chyba jest usg wyszlo mi inaczej niz test na plec,tak ze poki co nie wiem,,....;)
 
MagdaM33 czekaj na wiadomosć od lekarza i na razie przynajmniej próbuj sie nie strsować, wiem ze to nie łatwe. Nie na darmo przy krwawieniu mnie trzymali do bety czyli liczyli na to ze jeszcze cos z tego będzie. A ty jesteś po transferze czy po crio?
 
dziewczyny dodałyście mi na nowo nadziei:tak:


mmm... też tak myślałam o tej luteinie


Molla
mnie również ciekawi co to za test na płeć?
 
SIAGA a u ciebie juz koniec I trymestru. Wow
Jako tako nie czuje ruchow,co mnie schizuje :( ale mam.loztsko.przy szyjce na przedniej scianie,ale gdzies od miesiaca czuje takie trzepotanie w srodku,tak gdzies od genetycznego. Wiesz myslalam,co tam.u ciebie. Ja mysle,ze u ciebie raczej chlopiec,bo ci do usg,jak pisalas,czytalam,za do 13 tygodnia,narzady wygladaja tak samo,nawet mialam stronke,ze u dziewczynek tez jest sisiak jak u chlopca identyczny. Jak znajde,to ci wysle link,jak znajde,ale nawet jesli dr.Z strzelal,to czuje ze mu sie udalo,bo czytalam,ze do 13 tygodnia zaden lekarz nie jest w stanie okreslic plci z najlepszym.sprzetem 4d,ale u ciebie raczej TRAFIONY!!! Tak czuje
 
reklama
MagdaM33 dokładnie jak piszą dziewczyny, nie ma mowy o miesiączce przy braniu luteiny, coś czuje że to kruszynka gniazdko sobie wynalazła i tak mocno się Ciebie przyczepiła.

A powiedzcie mi ile czasu po transferze leżałyście na fotelu? ja z 10 min, po czym poszłam natychmiast do toalety bo już nie mogłam wytrzymać z pełnym pęcherzem, mam nadzieję że nie wypadła mi kruszynka ...
 
Do góry