reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Asia 77, a dlaczego miałaś wykonywane te badania? Coś było niepokojącego? Mi nikt nigdy nie zlecał żadnych badan w kierunku tego typu zakażen...
 
reklama
Zmieniłam lekarza przed AZ i pani doktor stwierdziła że muszę zrobić to badanie ponieważ choroba ta odpowiedzialna jest często za niemożność zagniezdzenia zarodka
 
yplocka w większości przypadków ta choroba nie daje objawów albo takie malo charakterystyczne. Ja myślę że u mnie objawem jest częste sikanie
 
Hej. Jestem po usg. Dzis 10 dc. Cykl na estrofemie. endo 10.8 mm niestety mam plyn w zatoce duglasa :/ dla dr. Wyglada to tak, jakbym miala wczoraj owulacje :? No i mam w pr jajniku swiezy slad po peknietej cyscie ?! Zaraz bede dzwonic do kliniki z wynikiem usg,ale cos czuje ze crio bede musiala przelozyc:(
 
Ostatnia edycja:
Aisa79, beta na pewno rośnie i na pewno będzie dobrze.

Asia_77, a nie możesz jutro zadzwonić do kliniki do tej lekarki, może od razu Ci zaleci jakiś lek, chociaż myślę że bezpieczniej byłoby przełożyć transfer na kolejny cykl, wiem na pewno jesteś załamana i zniecierpliwiona ale leczenie tego pewnie zajmie parę dni, potem parę dni powinnaś odczekać i ponowić badanie, żeby wiedzieć że tego ustrojstwa nie ma.

Lilu19, ile brałaś estrofemu ? czekam na wieści

Kate_p7, moje dwa crio wyglądały tak: wizyta kontrolna przed @, rozpisanie estrofemu, między 11-13dc kontrola usg, jak endometrium osiągnie odpowiednią wielkość ok 16dc włączony progesteron (tyle ile dni ma zarodek tyle dni wcześniej bierzesz prg)

kasik36, jak wizyta u immuno ?

Anulla28, cioteczki są ciekawe co u maluszka

malaMiii, jesteś tu jeszcze ? jak wizyta ?

Jo.M, jak beta, moje kciuki cały czas zaciśnięte

inka26, trzymam kciuki za histero



A u mnie sytuacja wygląda tak, moje pęcherzyki szaleją, pojawiły się nowe: w PJ 6-7 po 19 mm, w LJ 6 po 19 mm, endometrium 10,1mm, w 7ds estradiol 1400, w środę punkcja w piątek transfer :-)


WRZESIEŃ

16: Aisa79 - trzecia weryfikacja bety !!
16: inka26 - histeroskopia

17: Luize - punkcja

17: yplocka1 - wizyta
17: dorotav - punkcja
18: Asia_77 - wizyta przed transferem
18: liskka - wizyta serduszkowa

18: Blake - spotkanie przed operacyjne
19: dorotav - transfer
23: Lilu19 - udany criotransfer
24: kate_p7 - wizyta przygotowanie do ET
25: kasik36 - badania prenatalne
26: Olusia7982 - badania prenatalne

26: kwiatuszekq20 - wysoka beta !!
30: kasik36 - wizyta u doktorka

PAŹDZIERNIK

01: Agulla84 - genetyk
04: Jazzabell - usg genetyczne

16: gos1512 - podglądanie podczas antyków

21: inka26 - immunolog
Ladygodiva - criotransfer
dlugowlosa - criotransfer

Komóreczka - criotransfer

LISTOPAD

Migotka25 - criotransfer

andzia.m - stymulacja
mmm - wizyta przed stymulacją

Blake - criotransfer
 
reklama
dorotav szalejesz kochana ;-):-D będzie z czego wybierać :tak:

Wizyta u immunologa trochę mnie rozczarowała. Niestety encorton mam zacząć odstawiać dopiero od 18 tc i to o 0,25 przez 3 dni, później znowu 0,25 przez 7 dni i mam ponownie zrobić subpopulacje limfocytów i przyjść na wizytę więc 280 + 150 zł znowu nie moje :( Dowiedzialam się, że napewno clexane nie jest powodem plamień ani nie było powodem krwawienia bo to bardzo mała dawka (0,4), wit D mam brać nadal bo najnowsze badania dowodzą, że jest ważna przed, po i w trakcie ciąży. Napisała we wskazaniach, że moj lekarz ma rozważyc odstawienie clexane i acesanu ale ona tez sie tego nie podejmie:-(
 
Do góry