reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

dorocica - trzymam kciuki za punkcję. Pochwal się zaraz jutro ile jajeczek pobrali i jak się czujesz :). Będzie dobrze :)

Asiek - ja też sobie wszystkie zastrzyki robiłam sama :) nic strasznego
 
reklama
mowia od razu - ja jeszcze z fotela nie schodzilam a juz embriolog krzyczal ile jest... oni je od razu pod mikroskop biore zeby zobaczyc ilosc. jakosc dopiero po glebszym obejrzeniu wiec nie moga powiedziec od razu
 
U mnie pobrali 7 komóreczek z tego 5 się nadawało no i 4 się podzieliły....:)Dwa u mamusi a dwa mrozaczki.....z tym że trzy były ośmiokomórkowe , a jeden sześcio.....
Matko dziewczyny co wy robiłyście że nie zwariowałyście...??????????????
Jajniki mnie pobolewają czasami, krzyż bywa że męczy no ale te skurcze w nocy najgorsze.....jadę teraz do córy na zebranie, odprężę się półtorej godzinki tzn nie będę myślała o dzieciakach:)Ale za to jak zamordować dyrekcję szkoły:):):)Znacznie przyjemniejsze he he:)
 
Czesc dziewczyny. U mnie 22dpt.

Dzis czuje sie lepiej,acz kolwiek bola mnie placy na dole,jakby nad koscia ogonowa.Brzuszek i wszystkie objawy bez zmian :-).Jak lapia mnie mdlosci,podjadam krakersa,albo jablko i przechodzi na troche. Tempka dzis 37,1* W czwartek ide do lekarza pierwszego kontaktu i jesli nie wysle mnie na usg to ide prywatnie w nastepny wtorek badz srode.Bedzie to wtedy moj 7 tc :tak: Do kliniki na 1 usg dopiero 27 kwietnia :wściekła/y: Dlatego wlasnie te prywatne usg.

szarlotka80 ja ogladalm wszystkie seriale po koleji,czytalam ksiazke,no a 3dpt robilam juz sobie male pozadki w domu.Tydzien po transferze wrocilam do pracy,i jakos zlecialo hehe

dorocica mi tez od razu powiedzieli,ile mam jajeczek.Trzymam mocno kciuki za Twoja produkcje;-)
 
mowia od razu - ja jeszcze z fotela nie schodzilam a juz embriolog krzyczal ile jest... oni je od razu pod mikroskop biore zeby zobaczyc ilosc. jakosc dopiero po glebszym obejrzeniu wiec nie moga powiedziec od razu
to Ty się wybudziłaś na fotelu ? :) Jeju musisz mieć twardy łeb, bo ja 2 razy budziłam się już jak mnie do łóżka kładli a potem dalej w kimę. Za mocna dla mnie ta narkoza, muszę przyjąć 2 kroplówki żeby wstać na nogi :/
 
reklama
kwiatek - to bylo tutaj... gdzie narkozy nie mialam. zawsze w trakcie pobierania oocyt po oocycie brali i krzyczeli z okienka czy jest komorka w srodku czy nie
w arte tez sie obudzilam w lozku - i to wybudzenie bylo wspaniale. tak wypoczeta i mile zaspana nigdy w zyciu nie bylam. chyba moglabym sie uzaleznic od tej narkozy;)))))
 
Do góry