reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

goga324 tak tak juz sobie przypominam...:tak: chyba ciaza padla mi na glowe.... he he no to gratuluje... kiedy do lekarza idziesz? bedziesz powtarzac bete jeszcze raz?

kate_p7 kochana nie ma sprawy, wiadomo kazdy ma swoje sprawy, zycie itp... :-)

calineczkaa kiedy testujesz? ja tez mialam objawy jak na @ a udalo sie...;-)




gos1512 co ty mowisz? z 13 tylko 3? jak to mozliwe? hmm a moze jeszcze nic straconego? a w tym przypadku nie beda wkladac plemnika do komorki jajowej? czy juz za pozno jest?:-(

GizaS nie odpowiedzialas mi na moje pytanie... czy sie rozni fragmin, clexane czy fraxiparyna? ze lekarze zastanawiaja sie co tobie dac? bo to chyba to samo jest? hmm:tak:
 
reklama
Goga, a mogłabyś napisać, bo nie chce mi się już wracać te naście stron wstecz, transfer kiedy miałaś, ilu dniowego zarodka, i kiedy betę robiłaś i jaka była?
 
Calineczka transfer miałam 12 listopada w środę, 2 zarodki 3 dniowe. Pierwsza beta 7 dpt - 7,8 :) Druga beta 9 dpt -24,5. W poniedziałek będzie 12dpt :) Zobaczymy jaka betka bedzie :) Oby urosła !!!
 
Olusia przeoczyła Twoje pytanie. Dr powiedział ze przy tej mutacji nalezy dobrać odpowiedni preparat "heparynowy" kazdy z tych 3 leków ma to samo działanie ale inny składnik aktywny który jest mniej i wiecej przyswajalny. Dr ma się skonsultowac z jakimś prof konsultatntem od ivf i dobierze mi własnie lek:sorry:
Gos ja przy ostatniej procedurze miałam pobrane 8 oocytów ale 4 MII czy dobre i 4 MI które sa słabsze. Jeśli masz protokół z pierwszego ivf to może masz napisane jakie oocyty miałaś pobrane:sorry:
 
reklama
gos1512 a kiedy oni wsadzili te wycinki? bo czasem się zapładniają komórki następnego dnia a czesem dopiero po 48h u was nie jest "tradycyjnie" więc różne cuda mogą się dziać...odwołali Ci transfer? czy na razie sytuacja po prostu wygląda żle??
 
Do góry