reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kate super że beta już spadła :tak:

ying-ying trzymam kciuki za bete
i za dzisiejsze wizyty &

Olusia super wieści :)

Agulla
jakie masz plany ? zostajesz w gc?

Ja mam dziś kryzys, czuję że znów nic z tego :-(
 
reklama
[/FONT][/COLOR]sham, żeby witaminy, suplementy zaczęły działać powinno się je brać 3 miesiące, więc im wcześniej tym lepiej :tak:. Co oprócz kwasu foliowego to ja brałam magnez z wit.B6, witaminę E, D, koenzym Q10, femibion, inofem lub inofolic do tego zestawu brałam jeszcze acard, a teraz kupiłam sobie prewenit intesiv ma lepszą wchłanialność kwasy foliowego.[/QUOTE]
dorotav mam pytanie bo tez chce zaczac brac suplementy czy skoro kupilas teraz prewenit intesiv czy odstawiasz kwas foliowy oraz femibion, inofem lub inofolic? Bo za duzo to tez chyba nie dobrze a acard to jaka dawke bierzesz? Ja mam kwas foliowy 0,4 mg a wy bierzecie wieksze tzn trzeba miec recepte na niego?
Myslisz ze powinnam najpierw zrobic badanie krwi zanim zaczne lykac suplementy?

Kate dobrze,ze beta spada ;-)teraz tylko @ i kolejne podejscie.
Inka26 mysl pozytywnie musi byc dobrze, kciukasy za wszystkie czekajace na bete.
sakatynka co u ciebie? Jak samopoczucie?
calineczkaa a u ciebie co slychac ciekawego? Jakos ostatnio cie nie widze na forum?
Olusia super ze wszystko dobrze z dzieciakami
 
Ostatnia edycja:
Olusia w środę laboratorium jest krócej czynne i wyniki mogę dostać dopiero po świętach, to była 6dniowa blastka to myślę że 6 dni po też już powinna być pozytywna beta.
 
Inka to w takim razie moze zrob bete popoludniu bys na srode rano miala :tak: nio albo faktycznie jutro ... trzymam kciuki!!


A ja dzis bylam w pracy i odebralam bony i dostalam aniolka :tak: spotkalam sie tez z kolezankami z oddzialu :tak:
 
Hess, dzięki :-) uwielbiam Minionki :-D

kate, :happy: trzymam kciuki by łachudra szybko przyszła.

inka, musisz wierzyć w malucha, trzymam za niego kciuki :tak:

buniaczek, od pół roku biorę kwas foliowy 5mg (na niego trzeba mieć receptę), femibion, a przy stymulacji przez miesiąc piłam 2 saszetki inofemu, teraz co robiłam badania z krwi między innymi kw.foliowy wyszło mi, że mam go 18,06ng a norma jest do 17,5ng, więc przy takich dawkach za bardzo wynik mi nie przekroczył, dziewczyny biorą też większe dawki nawet 15mg. Jak skończę inofem to zastąpię go prewenitem. Acard biorę raz dziennie 75mg. Pewnie, że możesz zrobić sobie badanie krwi :happy: ja zrobiłam dopiero po poronieniu.
 
Witajcie dziewczyny ja dziś po pierwszym USG. To Jet 5 tc widać pecherzyk ciążowy odpowiadając tc . Kolejne usg w sylwestra trzymajcie kciuki. Ogulnie czuje się dobrze Ale dokucza mi senność najchętniej bym spala cały dzień a tu tyle roboty w domu
Pozdrawiam
 
reklama
dorotav juz jestem po @ w srode mialam odstawic leki i w pt dostalam @. Strasznie dołujące to jeżdżenie na bete:-( teraz 10dc no i 13ego lub 16ego wizyta teoretycznie kwalifikacyjna, ale jakoś nie ciesze się :-( od początku to wszystko...
 
Do góry