reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

uff, ulżyło mi @ mam dostać za 2-3 dni wtedy czekam na ciałko żółte i transfer, zastanawiamy się z mężem czy jedno czy dwa.. zobaczymy, już jest lepiej mam lekko jajniki powiększone jeszcze ale wchłania sie wszystko, poza tym dieta białkowa podobno pomaga przy stymulacji i bardzo dobrze wpływa na transfer itp
 
reklama
Witaj Szczęscie :tak:Ale coś się nie zgadza, jakiś błąd się wkradł, bo jeśli miałaś 3 dni temu punkcję to nie masz zarodków w postaci blastocysty bo blastocysta to 5 dniowy zarodek. Jeśli miałas punkcję w sobotę to dziś masz 5 maluszków w 3 dobie,to i tak bardzo dobry wynik:tak:

A mnie dziś brzuch ciągnie, boli:zawstydzona/y:mimo że rano wzięłam nospę i teraz to czuję go:baffled:
To postanowione że beta w pt po południu, to będzie 10 dpt 3 dniowych maluchów. Jak się któryś z maluszków zadomowił to beta wyjdzie już większa niż 0-czyli przede mną jeszcze 3 dni niewiadome:dry:
 
Czesc babeczki;)
bylam na podgladzie kornika, jest 5 komorek po lewej stronie,po prawej nie mogl sie doszukac;-) mowil ,ze sie pewno za jajnikiem schowaly.Mam zwiekszone dawki zastrzykow,do poniedzialku musze sie kluc,zeby dzieciaki dorosly:-) gorzej ze mam lekka niedoczynnosc tarczycy, doc powiedzial,ze moge z tym zyc kolejne sto lat,ale przy tym "numerze" moze to nam stanac na drodze.Tak wiec jeszcze od dzisiaj biore nastepne hormony...i tak sobie mysle ,glowa do gory,moze byc tylko lepiej:tak:
 
Annemarie a jaki masz poziom TSH i jaką dawkę euthoryxu dostałaś? Czyli przegląd kurnika nie do końca przejrzysty z jajcami:-)ważne żeby tylko się ładnie zapłodniły, podzieliły i choć jeden z Toba został
 
GizaS, to mocno zaciśnięte kciuki za wysoką betę i przesyłam fluidki ciążowe - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - :-). Co do bólu brzucha, to ja musiałam brać no spę max, bo miałam mocne bóle, a jednak się udało i mała rozrabiara kopie mnie po pęcherzu :)
 
Szczescie witaj :) tez wylapalam niescislosc. Zarodki dopiero w 5-tej dobie sa blastkami. Pewnie w klinice Ci powiedzieli, ze zamroza blastki i podadza Ci je w kolejnym cyklu. Chyba, ze zamrozili w 3-ciej dobie.

Gizas juz TYLKO 3 dni :)
 
Witam, wszystkie kobietki wypatrujące swoich dzieciaczków :)
Mam pytanie odnośnie imiona dla dziewczynki.pomożecie bo mam pustke w glowie ..proszę o jakies propozycje...
 
pogubiłam się w dniach, punkcja była w czwartek więc jutro bedą w 5 dobie, Pani powiedziała że wszystkie są/ będą teraz już nie wiem bo mąż dzwonił bo ja się bałam :D w każdym bądź razie jest dobrze :D

coś o sobie, a więc mam 22lata, jestem z mężem 1 rok i 4 miesiące po ślubie, zdecydowaliśmy się szybko na in vitro, po 3 nieudanych inseminacjach, a po 2 nie mamy innego wyjścia mąż ma azoospermię, zbyt wysokie wyniki z krwi żeby chociaż po punkcji uzyskać jednego plemniczka :(
zdecydowaliśmy się na nasienie dawcy. Musi być dobrze :)
 
reklama
Do góry