reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mojej kuzynce jak wysxla przeziernosc 2,5 to miala amniopunkcje. Ja sie na tym w ogole nie znam . Musisz podjac sama decyzje co zrobic. Ja teraz mialam test pappa .
 
reklama
annemarie a który to dpt? może się rozkręci? czasem krwawienia ciąży są, ale złuszcza się tylko czesc endometrium. Jeszcze nie przekreślaj kropka, bo nie wiesz czy beta rośnie czy spada...

Kate-p7 to 13 dpt, to nie chodzi tu o bete ale te dwie inne wartosci PRG i estra. one sa juz kompletnie na dole.Ale z tego w sume tez sie ciesze,bo widac ze zaskoczylo.To juz cos,w nast tyg mamy same badania:tak: a wyniki dostane za 6-8 tyg.Kiedys sie uda:tak::tak::tak:
 
kate_p7 - robię! umrę ze strachu jak się nie upewnię... jutro test PAPPA, poczekam na wynik i zrobię ew. NIFTY.
 
Annemaria czyli coś zaiskrzyło, to z jednej strony dobra wiadomość ale pomysł z histeroskopią i różnymi badaniami jak najbardziej wskazany
Kasik powiedz mi czy Ty odstawiałaś clexane po 20 tc? Bo mam problem, dr u którego prowadze ciąże nie widzi wogóle konieczności brania fragminu bo nie mam zespołu antyfosolipidowego. Ale fragmin biorę od transferu, w klinice dr powiedział że wszystko mam odstawiać po 12tyg, na luteinę i duphaston sie zgodziłam ale ze wzgledu na mutacja powiedziałam że fragminu się boję odstawić. W sumie sama schodziłam z dawki fragminu bo biore 5000 jm ale od jakiegoś czasu co 36 godzin a ostatnio co 48. Teraz skończyły mi się te większe dawki i mam 2500 z poprzednich stymualcji. Nie wiem czy dokupić jeszcze tego fragminu czu odstawic:baffled:a Ty na jakiej podstawie odstawilaś? robiłaś jakieś wyniki?
 
Kurcze, powiem szczerze, że właśnie z powodu różnej interpretacji wyników, ja chyba nie chcę robić badań prenatalnych. One są konieczne czy każda z nas sama podejmuje decyzje? Co to zmieni? Będę tylko martwić się przez całą ciążę, a na koniec i tak dziecko będzie zdrowe. Ale nerwy, strach.. Eh.. sama nie wiem..:no:
 
OlaSzy, Emenems - ja się cieszę, że zrobiłam to badanie... mój mąz mówi, że to moja paranoja, bo lekarz powiedział, ze wszystko jest w normie... no ale ja jestem uczulona na takie "normy"... i żeby nie świrować muszę się upewnić... byłam pewna, że wyjdę z tego badania jak w skowronkach - tak jak w poprzedniej ciązy i teraz mam wyrzuty sumienia, że niszczę wspaniałe wspomnienia mojemu m. To jego pierworodne, i wszystko powinno być ok.
A ja w tej ciązy jestem przewrażliwiona - cały czas beczę, wszystko mnie wzrusza... rozklejam się przy wszystkim - ostatnio beczałam na odcinku Top Model... masakra... :confused2:
 
Szkrabek - ja jakbym mogła wejść do swojego brxucha i pomoc maluchowi to dawno bym to Zrobiła i tak samo .... Maz sie cieszy s ja za nim laze i pytam czy on tez sie denerwuje zeby zdrowe było ...
 
reklama
Dziewczyny we wtorek miałam punkcję, pobrano 5 pęcherzyków, były 4 komórki są 3 zarodki.Dzisiaj w drugiej dobie dzwonił embriolog aby umówić się na transfer na niedzielę ( będzie to 5 doba). Dzisiaj w drugiej dobie zarodki wyglądają tak :6b, 2b, 2b.
Czy one są ok? boję się, że nie dotrwają...nigdy nie miałam transferu w 5 dobie, zawsze w 3.

Jest to już moja ostatnia próba w programie, nie mam planu B bo leczę się od dwóch lat w Bocianie u dr M.
Do tej pory przeszłam 4 stymulację, jak na razie 2 transfery.
 
Ostatnia edycja:
Do góry