reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Czesc Dziewczyny☺dawno mnie nie bylo potrzebowalam odciac sie od tego wszystkiego ale potrzebuje waszej pomocy... Jestem po ET jednego mrozaczka i tak w 6dpt bhcg wyszlo 6.9
8 dpt 256 a dzisiaj 12 dpt 3.9, czy to juz koniec? Pewnoe tak ale...
 
Emenems ja mam łożysko na przedniej ścianie i bulgotki od 18tc czuje, ruchy pomiędzy 19-20, może wcześniej tez było to wyczuwalne, ale człowiek się caly czas zastanwiał czy to to:-) poza tym mój człowiek jest bardzo aktywny i już sama nie wiem czy on tak się wierci podczas snu czy po prostu śpi w nocy ze mną:-DBo cały czas się rusza, najbardziej po słodyczach:happy: A z innych tematów przytyłam !!! 1kg w 2tyg więc zaczynam tyć przepisowo 0,5kg na tydzień:-)


A powiedzcie mi dziewczęta jak u was wyglądał syndrom wicia gniazda? bo ja mam jakies duże chęci na kupno działki nie wiem mieszkania. Robię już porządki, żeby dziecko miało miejsce w komodzie:eek:A jeszcze z 4 miesiące..no i lepiej boje się że cos w końcu kupie i to będzie zła decyzja :-)
 
Missdior zrób jeszcze raz bete w tym samym labie co na początku bo może to pomyłka labu. Jeżeli wynik jest prawdziwy to niestety biochemiczna:-(
 
Kurde, prądu braklo i mi wcięło posta;p

Jessie, czyli Tobie zaznaczyli, że też ze względu na dziecko.. kurde nei wiem już sama :(

kate, wiadomo, że czasem nie ma zasady.. jak myślisz brać teraz znowu ten euthyrox? Czy już poczekać.. bo może narobić teraz więcej szkody niż pożytku.. bo nie wiadomo czy znowu nie wzrośnie mimo brania ;/ Ja myślę, że teraz odpuszczę na ostatnią chwilę to chyba nie ma co.. A o wiele lepiej się czuję jak tego euthyroxu nie biorę.. A z in vitro to wiadomo, że same Einsteiny ;)))))))
 
Ostatnia edycja:
Moniusia, 3 tygodnie to wystarczający czas żeby zacząć zbijac tsh, ale nie możesz wrócić od razu do 50, musisz znów zacząć od 25 i za 3 tygodnie zrób znów badanie tsh.
Emenems u mnie nie ma napisane gdzie mam łożysko :(
Agulla, a z jakiego jesteś miasta i z jakim ośrodkiem adopcyjnym pracujecie? :)
Missdior, pewnie ze powtórz betę na wszelki wypadek... Ale jeśli wynik powtórzy się to przykro mi :(
 
reklama
Do góry