reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

OlaSzy czekamy na relacje:-) i już wiadomo czy to chłopka czy dziewczyna? bo może coś przegapiłam?

sykatynka udało się z lekami?

jessie spokojnie, ciąża jest na 100% :tak:Tylko teraz trzeba sprawdzać czy zdrowo się rozwija, bo z doświadczenia wiem ze pozytywna beta nie gwarantuje happy endu. Ciąża jest teraz trzeba czekać na rozwój spraw:-)
 
reklama
OlaSzy to rewelacja:-) czekamy na wyniki badan, ale raczej dobrze jest już tyle czasu minęło:-p

Jessie na pewno rośnie i pewnie wszystko jest dobrze, trzeba mieć pecha żeby cos się "zepsuło" wbrew pozorom nie ma aż tak dużo tych smutnych przypadków. Trzymam kciuki za środę;-)Poza tym zarodek był ładny:-p
 
Zrobiłam te badania CRP i moczu jak mi kazali na izbie przyjęć i wszystko jest w normie. Więc jest to dobra wiadomość. ale z drugiej strony wynika, że ostatnio miałam za dużo stresu w życiu.. bo jak inaczej tłumaczyć te skurcze? :confused2:
 
Jessie GRATULACJEEEEEEEEEEEE!
ja to mam nerwówkę :( awaria systemu u mnie w klinice i nie wiadomo czy wyniki będą dzisiaj...:angry::baffled:
 
reklama
Do góry