reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Gdzieś czytałam że relanium nie ma wpływu na zarodek do czasu zagnieżdżenia dlatego podaje się go tylko 2-3 dni. później może go uszkadzać. Nigdy nie wiadomo jaka jest dla naszego dziecka bezpieczna dawka leków, alkoholu, papierosów itd. lepiej tego nie sprawdzać i powstrzymać się gdy tylko to możliwe.
 
Lolitka - zgadzam się z Tobą, ja bym nie piła i nie paliła w ciąży. Ale jak widać, a różne podejścia.

anika11 - u mnie @ przyszła po 6 dniach od odstawienia Luteiny, normalnie bez stymulacji, jak biorę luteine to przychodzi po ok 3 dniach. A teraz boli STRASZNIE i jest obfita. Ale może to przez estriadol ponad 7500:/
 
Osobiście uważam, że kobiety które palą lub piją lub to i to to traktują ciążę przedmiotowo np jak kolejną zachciankę.

Co do relanium czy nospy to mój dr nie wspominał nawet a ja nie pytalam. Chyba prędzej bym się zdecydowała na nospę. Może widział we mnie oazę spokoju :-)

Ta @ mnie wykończy tą swoją obfitością.
 
A z tym alkoholem to rosyjska ruletka chyba:-p ale żeby papierochy były zdrowsze niż lampka wina to się chyba nie dzieje... Zobaczymy może dojdą do badań w których obalą ten mit.. Bo ja akurat jestem zdania, ze no pic w ciąży to się nie powinno. Ale znam pare osób które przez cała ciąże piły lampeczkę, czy piwko a'la radler czasem i dzieci zdrowe. Lepiej moja ciotka piła bąbelki (szampana) przez cała ciaze i dziecko nie ma FAS. Ale znam z widzenia patologie, gdzie sąsiedzi na nia policje wzywali bo 7-8miesiac a ona 10piwo wali w parku - dzieci duuuzo wszystkie zdrowe. Ale co do ostatniej pani, dzieci wszystkie to alergicy okropni..Częściej zauważałam alergie i problemy u dzieci matek palących a nie pijących. Jakaś teraz głupia moda na to palenie jest no i pewnie e-papierosy to nie papierosy i palić w ciąży można :-DOczywiście żarcik:-p
 
Osobiście uważam, że kobiety które palą lub piją lub to i to to traktują ciążę przedmiotowo np jak kolejną zachciankę.

Co do relanium czy nospy to mój dr nie wspominał nawet a ja nie pytalam. Chyba prędzej bym się zdecydowała na nospę. Może widział we mnie oazę spokoju :-)

Ta @ mnie wykończy tą swoją obfitością.


Bety pamietasz kiedy dostalas okres po zabiegu,bo ja na razie bladze w ciemnosciach:-) czytam ,ze od 4-6 tygodni???
 
annemarie nie wiem jak to jest po zabiegu, ale mi doktorek mówił, żeby badać betę jak spadnie do 0, wtedy za około 28dni będzie @. U Ciebie beta może być bardzo wysoka, chyba że po zabiegu od razu spada do 0?:eek:
 
Kate, to trwa podobno do 3 tyg. za dwa tyg zrobie i zobaczymy,no w koncu dawno nie robilam;-):-p;-):-pa to moje hobby.

Najki, bete juz robilas????:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry