reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
ewix, tak? :) to od tego samego dnia :))) Noo ja też mam takie wrażenie, ale mi doktorka kazała pić 3 litry wody i białko w proszku spożywać, żeby hiperki nie było, więc siłą rzeczy mam balona :)) Kiedy podglądanko?

Bety, nie dają!
;)))
 
Moniusia w piątek, ale ja do "podgladaczki" jadę ponad 400 km i już tam zostanę do punkcji, kiedykolwiek ona będzie. To jak kurki na grzędzie hodujemy razem :-D
 
Annemarie, mam nadzieję, że tak jak mówisz, od jutro będzie lepiej! Przesyłam pozytywne myśli!! Trzymam kciuki, by jednak Endo nie wariowalo!!
 
Moniusia nie czytaj ulotek do tych preparatów, wystarczy, że ja przeczytałam :baffled: bleeeeeeeee
U mnie niestety z dwóch pęcherzyków pierwotnych w ciągu 2 tygodni zrobiły się 2 torbiele ale nie są hormonozależne, i na jednym jajniku, przed 1 dawką, jakby pęcherzyki pierwotne przestały rosnąć :szok: coś mi się zdaje, ze niewiele wyhoduję...
 
ewikewik kciuki żeby wszystko było OK i żebyś wyhodowała duuużo jajec
kate jak tam żyjesz???

u mnie dzisiaj 6dpt..chyba jajo zniosę do piątku :eek:

PAŹDZIERNIK:

12: emenems - kontrola ciążowa (rodzinny)
13: niebajka - połówkowe:)
13: fruitofhope - wizyta przed crio
14: Hess - konsultacja w Novum
14: emenems - kontrola położna
16: moniusia - wizyta w trakcie stymulacji
17: melissa - wysoka beta!
17: anika11 - wizyta pęcherzykowa :)
19: najki - weryfikacja po crio
21: Bety72 - podglądanie endo (19dc)

LISTOPAD:

yplocka1 - kolejne podejście, tym razem szczęśliwe!
Bety72 - criotransfer (20.11?)


JAKIEŚ KALENDARZOWE AKTUALIZACJE ?
 
Ostatnia edycja:
Wiec u mnie ok u rodoxnnego wizyta rylko długo szukał dopplerem tętna i wkurzył mała ze zaczela skakać jak kangurek biedne moje maleństwo - po co tak dziecko denerwować ....mowie ze musi pierw usg zobaczyc jak leży bo mam za duzo wód i ciezko samym dopplerem znalezc. No ale wszystko ok.

Mam zwolnienie na 50% bo maz kazał ... Ja bym nie brała :D
 
Czesc :) jestem juz po punkcji- pobrano 14 komorek wiec wynik mnie zadowala- podchodze komercyjnie wiec zaplodnia wszystkie- ile przetrwa zobaczymy ;) boli mnie cale podbrzusze jak sie ruszam- jak leze to nie. No i brzuch mam strasznie wzdety... mam nadzieje ze ominie mnie hiperstymulacja... transfer w srode- tak powiedzial lekarz.

A ja mam pytanie techniczne- moze ktos bedzie wiedzial :) ginka mi mowila, ze zeby transfer mogl sie odbyc to prg nie powinien byc wyzszy niz 1,5. A od jitra czyli dzien przed transferem(oby) mam brac lutke(narazie mam lutinus). To gdzie logika skoro przed transferem bede miala sporo wyzszy prg niz 1,5? Lekarza zapomnialam zapytac dzis bo bylam zbyt przejeta tym co sie dzieje...
 
reklama
Sylwia pij minimum 3 litry wody dziennie i jedź dużo produktów białkowych ( kurczak, jaja, nabiał, ryby) żeby uniknąć hiperke. Mi lekarz wyjasnil ze jest progesteron egzo i endgenny
 
Do góry