reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczyny ponownie
Tak jak pisałam wcześniej dziś 12dpt (podane dwa zarodki dwudniowe) zrobiłam test z krwi, na który czekałam aż do wieczora.
Beta wyszła 115,3 mlU/ml :szok: ale się mega cieszę ale zarazem pojawił się i strach żeby kropki wytrzymały tam u mnie. Jest to moje pierwsze podejście do inv po kilku wcześniej nieudanych IUI.
Ponawiam więc test w środę by zobaczyć czy wzrasta. Trzymam kciukole też za was:-)

Gratulacje ! Ile dobrych wiadomości ostatnio [emoji3] oby tak dalej !
 
Hej dziewczyny ponownie
Tak jak pisałam wcześniej dziś 12dpt (podane dwa zarodki dwudniowe) zrobiłam test z krwi, na który czekałam aż do wieczora.
Beta wyszła 115,3 mlU/ml :szok: ale się mega cieszę ale zarazem pojawił się i strach żeby kropki wytrzymały tam u mnie. Jest to moje pierwsze podejście do inv po kilku wcześniej nieudanych IUI.
Ponawiam więc test w środę by zobaczyć czy wzrasta. Trzymam kciukole też za was:-)

@mandarynka Gratulacje!!!!!! Z moich rozlicznych tabelek, w które właśnie spojrzałam wynika, że taka beta to ciąża pojedyncza. Czyli jeden kropek zagniezdzony. Ale wiesz... nigdy do końca nie wiadomo :) Byłoby cudnie gdybyś była kolejnym po mnie trojpakiem. Razem byloby nam raźniej! :) Trzymam kciuki :)
 
mandarynka gratulacje! :)))
dobry początek :-p oby tak dalej!
miłego dnia babeczki!

GRUDZIEŃ:
01:
missdior23 - transfer :)
01:
silvia84 - wizyta kontolna
01:
DorotaMie - kontrola i podglądanie maluszków u dr Dębskiej
02:
kachna84 - wizyta kontrolna
02: najki - wizyta kontrolna przed crio
02: zanetaanna- criotransfer :)
03: Edenlayn - USG połówkowe
07: Emenems - wizyta u położnej
08: 24magda09 - kontrola i USG przed transferem
16: Emenems - wizyta u lekarza rodzinnego
18: Edenlayn - wizyta kontrolna
21: DorotaMie - przepływy
22: DorotaMie - test genetyczny Nifty i przezierność karkowa

grudzień:
annemarie - stymulacja-punkcja-transfer-ciąża!!!
gny8CYYIRoIirlxM66arh4yepUTBOLZNUI1gCwjITAFtR41akwDxuxGl2xAAgRAQE4gOWVBA4hr9usfLmsBaASAIUTgCmhAZAQQ5kvgEnTOIMBwgfALCwhiiJljInCCtFwrEArc4mIbGMGIEysWyG2x48VmHiNGIrmy5cuYE9vIjPgIwoAAOw==

yplocka1 - kolejne podejście, tym razem szczęśliwe

STYCZEŃ:
13: Emenems - rozpakowywanko! szybko, bezboleśnie, siłami natury ;)))))
 
Witam. Podczytuje Was podczas karmienia bo ogólnie to czasu brak. Ja starałam się 7 lat. Przeszłam 5 pełnych procedur ivf. Za mną wiele okropnych świat Bożego Narodzenia.Myślałam tak jak Wy. Najgorzej było 2 lata temu jak testowanie było tydzień przed świętami. I te życzenia wszystkich żeby nam się wreszcie udało...
A teraz po wielu latach spędzę święta z mężem i synem. Warto było czekać i walczyć. Myślę że pod koniec przyszłego roku wrócimy do walki po rodzeństwo dla Igorka. Choć przeraża mnie fakt że może znowu kilka razy nie wyjść.
Życzę Wam cierpliwosci i siły w dążeniu do upragnionego celu
 
reklama
Ło matko:-D kobiety ale tutaj naszkrobałyście nie było mnie weekend i nadrobić nie potrafię:tak::tak::tak: ;P Ale widzę po kalendarzu że końcówka roku emocjonująca i bardzo dobrze tak trzymać u mnie na razie spokój także tylko się melduje i oczywiście trzymam kciuki za mega przyrostu dobre jakościowe jajca i udane transfery :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

missdior dzisiaj twój dzięn powodzenia !!! zaciskam kciuki :)
mandarynka super wieści teraz tylko wysokich przyrostów Ci życze !!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry