reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ann Boże tak strasznie mi przykro :-( myślami jestem z Tobą!
przepraszam, że pytam ale zaczęłaś krwawić albo miałaś jakieś objawy czy tak jak Esiek nic nie zwiastowało tej tragedii?
Dorota :-:)-:)-( już zaciskam za pingwinka:tak:
Jogo co za wredny krwiak!!! trzymaj się:tak: super, że maluszek silny:-)
 
reklama
Bziumelka - mnie w zasadzie tylko z rana i to nie zawsze. No, ale za to ciągnięcie czuję w dole brzucha cały czas i zmiana pozycji na stojącą, leżącą ani siedzącą nie pomaga. No i co chwilę biegam siusiu i w dodatku czuję się jakbym kaca miała i mnie suszyło mimo, że sporo piję wody.
 
Mnie brzuch juz ciagnie od kilku dni ale teraz tak mi nie dobrze ze szok... Jutro mam badanie progesteronu wiec moze mam za duze stezenie... Zobaczymy...
 
dorotav – bardzo mi przykro, że Ci się nie udało. Zaciskam kciuki za Twojego mrozaczka.

ann.k1 – nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić co teraz czujesz. Chciałam powiedzieć, że bardzo mi jest przykro. Tulę.

mmm…, Madzia75 – powodzenia na jutrzejszym podglądanku.


STYCZEŃ:


18: mmm… - podglądanko
18: Madzia76 - kolejne podglądanko

20: genna - kolejna wizyta u immunologa
20: agitek - II weryfikacja
20: almek - wizyta u immunologa
20: Minni27 - usg prenatalne + test pappa
20: Anulla28 - pierwsze podglądanko
21: _Infinity_ - transfer blastusia :)
21: Kinga_1 - wysoki progesteron :)
21: Lilia♥ - wizyta w obecnej klinice
21: majka201 - punkcja
22: Zuzia2011 - USG serduszkowe
22: GizaS - wizyta, ustalenie dalszego planu działania
22: Bziumelka - wysoka beta
23: martaczi - podglądamy maluszka
27: martaczi - badanie prenatalne
27: Kinga_1 - wysoka betka :)
28: lalka - wizyta
30: Jo.M. - kolejna wizyta u immunologa
31: elleni - kolejna wizyta USG
30: Cyryjanka - USG serduszkowe :)

LUTY:

3: Lilia♥ -
wizyta w innej klinice
 
reklama
mmm… - kciuki mocno zaciśnięte za jutrzejszą wizytę kontrolną. Oby było full super jajeczek :)

Madzia76 - za Ciebie też zaciskam mocno kciuki. Daj znać po wizycie jak tam wysiadywanie jajeczek ;)
 
Do góry