reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cakineczko u mnie bez zmian.Dziś 5 dzien po transferze i żadnych objawów jeśli o to pytasz.Czuje się dobrze ale zwyczajnie.A jak u Ciebie?
 
reklama
Milka u mnie drugi dzień po i też żadnych objawów. Mam jakieś chore przeświadczenie, że jak teraz nie mam objawów, to się nie udało;-(
 
Aisa79 a powiedz mi dlaczego przesuneli Ci wizyte na grudzien??lekarz chory?? kurcze stresa mam strasznego ale jakoś sobie radzie bardziej M to przezywa ale jakos tak depresyjnie;-( ze jak sie teraz nie uda to koniec:-( nie wiem moze tylko tak mówi:sorry: a powiedz mi wy mieliscie ICSI? czy IMSI? bo my wzieliśmy FAMSI i separacje, żeby pomogło!!:eek:

Aisa_77 kobietki różnie reagują na antyki moja mama nie mogla brac tabsów bo cały czas miala migreny przez 3 miesiące;-( ale na szczescie to tylko miesiac (21 dni) i koniec :-)

Quinnie biedactwo o ktorej jutro robisz bete??

goga po cichutku gratuluje:-)

mmonika81 witaj:-)

calineczkaa nie wiem jak to u nas bedzie, moj M chcialby codziennie wiedziec co znaszymi zrodkami a ja mysle ze to za duzy stres..i to wszystko tak sie zmienia w ciagu 1ego dnia, juz sama nie wiem;-(

milkaa widze ze dzisiaj masz troszkę lepszy dzień :happy:


LISTOPAD

19: justys8782 - wysoka beta!
19: mcmaja - wysoka beta!
19: gos1512 - podglądanie pęcherzyków
19: danii - punkcja
19: buniaczek - wizyta pęcherzykowa


20: Hess - podglądanie pęcherzyków
20: Quinnie - wysoka beta!
20: coleta - udany transfer
21: kwiatuszekq - wysoka beta!
21: gos1512 - punkcja
21: goga324 - wysoka beta!
24: liskka - podglądanie płci
24: milkaa - wysoka beta!
25: Asia_77 - wizyta kontrolna
25: Sykatynka - podglądanie maluszka
26: Aisa79 - wizyta u genetyka
26: kate_p7 - udany transfer
27: kasik36 - usg połówkowe
27: Ewelajna86 - wysoka beta!
27: calineczkaa - wysoka beta!
30: Olusia - usg połówkowe
Komóreczka - criotransfer
andzia.m - stymulacja
mmm... - wizyta przed stymulacją
mizanka1 - wizyta przed stymulacją

GRUDZIEŃ

01: inka26 - wizyta u immunologa
02: Kasik36 - wizyta z juniorem
02: Yplocka1 - wizyta wstępna
02: Luize - badania prenatalne
03: Aisa79 - wizyta u lekarza prowadzacego
04: Asia_77 - podglądanie pęcherzyków
11: Asia_77 - podglądanie pęcherzyków
16: Asia_77 - punkcja
16: GizaS - wizyta kontrolna
17: Agulla84 - genetyk
kikifish87 - udana stymulacja
Andziulek - stymulacja
inka26 - udany criotransfer

STYCZEŃ

Yplocka1 - udany criotransfer
GizaS - udana stymulacja
 
Na pewnym blogu znalazłam taką informację

Jezeli tansferowany 5 dniowa blastocyste :
1dpt ( 1 dzien po transferze) .. Blastocyst wychodzi z otoczki
2dpt.. Blastocysta zaczyna wczepiac sie w sciany endometrium
3dpt.. Proces implantacji sie rozpoczyna, blastocysta zaczyna „zakopywac” sie w endometrium
4dpt. Proces implantacji jest kontynuawny gdy and zarodek wnika glebiej w endometrium
5dpt. Zarodek jest juz zaimplantowany
6dpt…Zaczyna byc produkowane HCG
9dpt…HCG jest na tyle duzo, ze mozna spokojnie zrobic sikacza



Zgadzacie się z tym? wynikałoby ze sikacza można robić 1,5 tyg po transferze. z reguły w tym czasie zalecają by dopiero bete robić
 
calineczkaa brak objawów to tez objaw:-p prosze czekac do bety a nie sobie jakieś dziwne rzeczy wkręcać:tak:

mmonika81 nie którym wychodzi test domowy a nie ktorym nie, tak naprawde beta to 100% pewności a taki test to tylko dodatkowy stres, kiedy testujesz?

olusia moja przyjaciólka tez ma taką mutacje moge się podpytac..jaka dokładnie..?? edit: taką MH....

bunieczek nadal trzymam kciuki, szukajcie a znajdziecie!! no przeciez ta beta nie bierze się z kosmosu :-p
 
Ostatnia edycja:
kate_p7 kochana bylabym tobie bardzo wdzieczna... :tak: ma taka MTHFR / A 1298C i ma C a powinna miec A



czyli acard, prewenit intensiv, heparyne i kwas foliowy mozna brac razem? tzn heparyne dopiero od dnia transferu sie bierze? czyli to jakos nie zaszkodzi branie to i to ?
 
Olusia nie mam pojęcia dlaczego lekarze jednym przepisują kwas foliowy w dawce 5 mg a innym 15 mg. Ja akurat dostałam receptę na 15 mg. Co do Infololicu to lekarze polecają go przy policystycznych jajnikach, ja piłam go przy inseminacjach, teraz zdecydowałam się na niego przy naturalnych cyklach w przerwie między 1 a 2 procedurą, można go pić non stop bo w jego składzie jest kwas foliowy i 2000 myo-inozytolu, wszystkie informacje znajdziesz na stronie Inofolic - dopełni szczęścia a co do Prewenit Intensiw nigdy go nie stosowałam ale z tego co się orientuję to suplement witamin z grupy B.
 
reklama
Kate przesunęli mi wizytę u genetyka bo dr nie ma podobno w przyszłym tyg i idę 3 grudnia. Wizyta u prowadzącego jest bez zmian czyli 27 listopada.
Co do invitro to miałam icsi, ah i embryoglue, oprócz tego akupunkturę przed i po transferze :-)
 
Do góry