reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Moje drogie dzwoniłam do kliniki ,jadę dzisja po L4 dalszy ciąg,leki mam brać jak brałam luteine,duphaston i encorton ,a reszcie sie dowiem jak bede w klinice. USG bede miec w przyszły piatek 28.11 godz.10.00
 
No udalo mi sie zrobic bete u mojego gina, ale wyniki najwczesniej o 18 lub jutro rano. To byla moja ostatnia proba :( na wiecej nas nie stac, zreszta psychicznie po tych ponad 7, 5 latach juz mam dosc !!!
 
Quinnie, kochana, a Ty w ogóle dostałaś moją odp. na PW? Odpisałam Ci właściwie prawie natychmiast, ale teraz weszłam sobie w Wysłane i tam tej mojej wiadomości nie ma, stąd moja wątpliwość...
 
Hess pięknych jajec życzę....:-)....brzmi jak życzenia wielkanocne :-D

Quinnie trzymam kciuki za betę :-)

Bunieczek Kochana trzymaj się tam....zaciskam mocno za Maluszka i za Ciebie oczywiście:-)
 
reklama
Do góry