reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kate nie ukrywam sie....musiałam troche ochłonąć :) byliśmy w OA i na dzien dzisiejszy wyznaczyli nam termin na spotkanie dopiero na 19 lutrgo. To jest spotkanie informacyjne podczad ktorego dowiemy sie jakie warunki musza spełniac ewentualni rodzice adopcyjni. Tak wiec jeszcze troche czekania przed nami :( Zaczelismy sie zastanawiac nad adopcja zarodka. Tylko zeby uzyskac jakies informacje z kliniki trzeba znowu do nich jechac.....czyli kolejny wyjazd do Polski. Zastanawiamy sie gdzie, bo pewnie w kazdej klinice inny czas oczekiwania ....
 
reklama
calineczka bardzo mi przykro ,że sie nie udalo...nie chce bardzo cie pocieszac bo wiem co przezywasz...ale kochana nie poddawaj zobacz sama na moim przykladzie ,ze warto walczyc a napewno sie uda:-)
goga wspaniale moje gratulacje przyrastajacej bety;)
milka tobie tez Gratki za przyrastanie bety;) kiedy zapisujecie sie na wizyte milka i goga? ja jade teraz w piatek na USG zobacze mojego kropka i mam nadzieje i ze serduszko juz bedzie mozna zobaczyc;) teraz kochane dbajcie o siebie ;) :-)
 
Quinnie szkoda ,że nie mogę wcisnąć Cię w kolejkę za mnie do adopcji zarodka:-( bo mogłabym już podchodzic do crio. u mnie w klinice czeka się około roku , a koszt to 1400 zł.
Strasznie żałuję :-(
 
calineczkaa ok 50% zarodków naturalnie nie implantuje się w macicy gdy pary są zdrowe, czasem implantują się wadliwe zarodki stąd poronienia u płodnych par.. idąc dalej tyle samo ciąż jest biochemicznych, kobietka dostaje spóźniony okres i tyle, nawet nie wie że była w ciąży..jest wiele czynników które mogły wpłynąć na brak implantacji:
1.przesuniete okienko implantacyjne.
2.zarodek doszedł do stadium blastocysty ale nie wyległ się, albo miał wadliwą genetycznie osłonkę odpowiadającą za haczykowanie..
3. zarodek mógł być wadliwy i nie rozwinął się dalej...
4.mogły być silne skurcze utrudniały zagnieżdżenie się w macicy.. i mogę wyliczać tak dalej....ale czy masz wpływ na którykolwiek z tych scenariuszy??
 
Quinnie to widzę ze już poważne decyzje padły:-) oby tak dalej, tylko szkoda ze się tyle czeka..ehhh
ale ważne ze decyzja podjęta:-p i teraz będzie już tylko lepiej:-) a gdzie będziecie się rozglądać za dzidziusiem??

kikifish87 oby twe słowa były prorocze:-p i teraz 6 dni stresu jak ja to wytrzymam, ostatnio schudłam to znowu się roztyje:-p

milkaa a ty gdzie?? nie wiem kiedy mam Cię do kalendarza wpisać?? no tłumacz się już co z tobą dalej??

danii tak wzielam weryfikacje, a ty ?? co do zarodków to ty masz blastkę więc chyle czoła :-p jaka by nie była:-)
 
Ostatnia edycja:
Narazie jedziemy na spotkanie informacyjne i tam na wszystko powiedza , tzn gdzie mam najwieksze szanse i ile sie czeka. W lutym sie wszystkiego dowiemy, ale mimo to chyba pomyslimy o AZ ;)
 
Quinnie to trzymam kciuki za pozytywny obrót spraw, najważniejsze że będziecie mieli dziecko a czy to będzie AZ czy adopcja społeczna, to już nie ma znaczenia:-)
 
reklama
Do góry