reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
kate_p7 - hehe, na piątek nie ma szans, by była punkcja, bo nawet jakbym wzieęa lek na pęknięcie, to sobota wypada. A lekarz powiedział, że jak już punkcja to w poniedziałek - 1 grudnia. Bo w czwartek jeszcze menopur, a potem dopiero cała reszta. Może w poniedziałek dlatego, bo on chce zrobić punkcję, jako, że ja jestem "jego" ciekawym przypadkiem. HGW :-p

Jutro od rana mnie nie ma, przy kompie będę dopiero ok. 14:00 więc tak dam znać, chyba, że uda mi się z telefonu napisać co postanowił lekarz w mojej sprawie.
Proszę! Trzymajcie bardzo mocno kciuki, by nie wycofał mi tej stymulacji, by były duże pęcherzyki i żeby wyznaczył termin punkcji......tak bardzo bym chciała:szok: Bo mnie chyba szlag trafi, jak się okaże, że tyle zastrzyków wzięłam po nic.

Ja za Twojego kropka bardzo mocno zaciskam kciuki, aby porządnie wgryzł się w mamusię :-D

Za jutrzejsze wizyty trzymam mocno kciuki!!
 
Kate dziekuje za pamiec :) ale narazie nie ma co wpisywac do kalendarza.Dzwonilam do kliniki i kazali jeszcze raz bete w piatek zrobic i wtedy sie umowic na wizyte.
Justys szybko masz ta wizyte :) ile jeste po transferze?ja do wizyty jeszcze mam czekac ponad dwa tyg.Nie wiem jak to wytrzymam.
 
Calineczka kurcze no :-(

Kate cieszę się, że juz maluszek mieszka z Tobą. Widzisz a skreśliłaś już swoje komórki, nie wierzylaś, że coś z nich będzie, a teraz ta jedna jest Tobie przeznaczona :-)
Jutro niestety wizyta bez usg.

Lilia dziękuję, czuję się dobrze :-) męczy mnie teraz nawet machnięcie ręką. Dzisiaj np 10 min sprzątałam, 10 min odpoczywałam :-)

Dziewczyny ja bardzo Wam kibicuję od początku do końca.

Trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty.
 
reklama
Quinnie, a w którym ośrodku byliście? Przepraszam że nie udało nam się zdzwonic ale nadal dochodzę do siebie po wczorajszym.... Spróbujmy się jakoś zdzwonic w tym tygodniu, napisz jakie masz pytania i wątpliwości a ja się dowiem.... Dzisiaj byłam w ośrodku tpd i w publicznym ale zalezalo mi na tym, żeby tylko zostawić papiery i uciec do domu, i tak dopytywaly czy wszystko jest w porządku....
 
Do góry