reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

danii poczekamy zobaczymy :-) czytam posty Ewelajny i milki i się dziewczyny świetnie czują wiec, nic nie jest przesadzone...:-p czekamy nerwowo do jutra...:sorry2:
 
reklama
Danii wysokiej bety:-)trzymam kciukasy!!!

Aisa79 może już dzisiaj będzie wiadomo czy to chłopak :-)kiedy będę mogła go bałamucić?? :-p

GRUDZIEŃ

03: Aisa79 - wizyta u genetyka
03: Danii - wysoka beta!

04: Asia_77 - podglądanie pęcherzyków
04: kate_p7 - druga wysoka beta!
05: kikifish87 - wizyta przed stymulacyjna
06: kate_p7 - trzecia wysoka beta!
08: ewelajna86 - wizyta pęcherzykowa
08: milkaa1989 - wizyta pęcherzykowa
08: lokator - udana pogadanka
09: inka26 - przygotowanie do criotransferu
11: justys8782 - wizyta serduszkowa
11: Asia_77 - podglądanie pęcherzyków
16: Asia_77 - punkcja
16: GizaS - wizyta kontrolna
17: Agulla84 - wizyta u genetyka
17: Olusia - podglądanie maluszków
23: liskka - usg połówkowe
29: liskka - wizyta kontrolna po usg
kikifish87 - udana stymulacja
Andziulek - stymulacja
inka26 - udany criotransfer

STYCZEŃ

Yplocka1 - udany criotransfer
Solostar - udany criotransfer
 
Coleta, wskazaniem do długiego protokołu jest moje AMH 6,3:-)A jak było u Ciebie?Też długi?Ile było jajek i ile zarodków?W której dobie transfer?
Olusia, gratulacje parki;-)Będziesz miała wesoło;-)
Hess, jak się czujesz dzisiaj?trochę lepiej?jak tylko zadzwonią to daj znać;-)
Jak to jest z tym okresem, dostałam teraz po odstawieniu luteiny i estrofemu, i ta kolejna musi być wywoływana?????Nikt mi o tym nie mówił:baffled:Antyki zaczyna się brać między 1 a 5 dniem cyklu?Bo chcę sie wstrzelić dobrze na wizytę u doktorka, aby od stycznia zacząć protokół.
Wyniki glukozy po obiązeniu i insuliny po obciązeniu są od razu?????
Jak czytam iloma rzeczami się suplementujecie, to nie wiem czy ja dobrze robię przyjmując sam kwas foliowy?
 
Jestem po drugim ICSI w Rzgowie.
witaj Haniu cieszę się, że jest też ktoś kto leczy się w tej samej klinice co ja:tak:i jeszcze jak najbardziej z pozytywnym efektem, czyli muszę wierzyć i na mnie przyjdzie czas :tak:

Kate, cudownie! po cichu gratuluje !!
yes2.gif.pagespeed.ce.odCVgD4k4B.gif
a możesz przypomnieć ile liczysz wiosen? i jak długo staracie się o dzidziusia? bo małżeństwem nie jesteście chyba długo?przy którym transferze jest na +?

Hess Kochana ....gratuluję licznych jajków
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif


Ewelajna86 gratuluje przyrostu oby tak dalej
:tak:


A mnie dopadł znów dół:-(jak przez tyle czasu zawsze @ pojawiała się w terminie chociaż jej nie chciałam to teraz jakoś jej się nie śpieszy......co powoduje opóźnienie które mnie szalenie boli ..........tak bardzo się cieszę, że coraz to więcej dziewczyn ma dobre wiadomości ale w serduszku mam delikatny żal że to nie ja :-(ale życzę wam samych zdrowych i dobrych dni, nie długo i my do was dołączymy !!! :tak:myślałam, że moja fasolka dotrwa i święta wreszcie będą super a tu taka bolesna niespodzianka:-(jedyna dobra wiadomość, że możemy mieć dzieci z moim mężem a to mnie cieszy i to ogromnie i daje siłe do walki .
Miłego dnia dziewczynki a ty KATE przestań marudzić z tą betą na pewno będzie wszystko dobrze .
Ogromne buziole dla was



P.S. no właśnie od kilku postów czytam, że każda bierze jakieś wspomagacze, czy dałoby radę aby jeszcze raz konkretnie napisać co można brać aby siebie wspomóc z tej walce o dzidzie ? ja co prawda nie miałam robionych żadnych badań genetycznych itp ale skoro to są tylko suplementy to czemu nie spróbować?
 
Ostatnia edycja:
Calineczka jak kolejna musi byc @ wywolywana? Teraz odstawilas leki i przyszla a potem juz normalnie przyjdzie sama..

Dani kciuki za bete! ;-)

Aisa moze poznasz plec ;-) trzymam kciuki ! ;-)
 
reklama
Do góry