reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

kate_p7 - to fajnie, że już Cię dłużej nie męczyli Menopurem. A widać, że dużo zależy od humorów lekarzy. Będę trzymać w poniedziałek kciuki za Twoje 12 wspaniałych jajeczek ;)
 
reklama
Dziewczyny dopiero teraz doczytalam tzn jak spojrzałam na rozpiske leków i mam roZpisane do 7.03 czyli do 10dpt i napisane weryfikacja 7.03 , a.pani w rrejestracji zapisała mnie za.14dpt na weryfikację ma.11.03 i co mam zrobić co z lekami???? Jak mam brać czy zadzwonić i zapisać się na ten fzien do ktorego mam leki...
 
Kate, trzymam kciuki za poniedziałkową punkcję;-)12 jajeczek to sporo, będzie z czego wybierać i napewno wszystkie ładnie się zapłodnią;-)
Trzymam kciuki za testujące niebawem dziewczyny:Coletę, Darię, Andromedę i Kate23;-)
 
Dziewczyny niestety będę musiała się z wami pożegnać niestety! Ten temat już nie będzie mnie dotyczyl! Miałam ostatnie podejście które oczywiście zakończyło się jak zwykle jutro robie bete chociaz na cud nie liczę muszę zrobić dla kliniki by zamknac podejście! Narazie nie mam kasy a mąż nie chce słyszeć o tym ze kolejny raz mam to przechodzić!dziękuję wam z całego serca za rady i pomoc!!!
 
Agulla84 trzymaj się i.życzę.ppowodzenia i nabrania wspólnotach sił.z.mężem na dalszą walkę trzymam za.Was.kciuki :) i licze.jeszcze jutro na cud a cuda się zdarzają:)!
Umnie objawy okresowe mija 4dpt, dziś.totalna zalamka i trochę płaczu... :( niewiem dlaczego musimy przez to przechodzić... Mocno wierzylam w.mojego blastka 1bb ale z.dnia na dzień mniej ponieważ czuję.ze.dostanę @ nawet już piersi nie bolą... Jutro zadzwonie i znapiszę się.na weryfikację w piątek i.zrobię bete... Co prawda zostają ciągle trzy mrozaczki.ale dlamnie jest to tak stresujace ze niewiem jak będzie dalej:( a do okola wysyp ciąż moich koleżanek i w rodzinie...nawet nie potrafię.się cieszyć ich szczesciem...:( Ale.cieszy mnie fakt ze wam dZiewczyny calineczka i inne udało się należy sie.Wam bez dwóch zdań:* ... Ja dziś totalna rozsypka
 
reklama
Do góry