reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ewa ja wlasnie tu pozbierałam po koleżankach jakies resztki pozaczynanych opakowań i udało sie na 16tyg uzbierać. Miałam w planach odstawiać, ale mi kachna dała do myślenia. W ogóle ja sie tu nawet nie mogę przyznać, że biore progesteron, bo by mnie lekarze zjedli za to. Oni są strasznie przeciwni braniu progesteronu w ciazy. Jakby to było nie wiem jakie zło.
 
reklama
Z mojego doswiadczenia ,ja mam globulki bralam 3x2 dziennie.

Moge Ci wyslac,jesl bedziesz tak brala jak ja,to starczy Ci na 8 dni.
 
Czyli na chlopski rozum 2x400 mg=800 mg dziennie,moj progestan jest tez w mg. jedna globulka ma 100mg.Czyli 6-8 globulek .
 
Ewa, napisz jeszcze raz, bo nie mogę znaleźć, ile dziennie bierzesz progesteronu. Ja mogę Ci wysłać w sumie duża ilość, tylko najwyżej na priv szczegóły.
 
reklama
Do góry