reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć Westaice my też ruszamy z dlugim, będziesz ode mnie o 2 tygodnie do przodu :)
Powiedzcie czy gonapeptyl przyjmuje się codziennie czy jest coś czym można się kluć raz na parę dni celem wyciszenia..
Z tego co pamiętam ja miałam codziennie później mi doszedł chyba gonal, ale nie jestem pewna nie mam rozpiski starej w domu. A nie chce nic pomieszac :)
 
reklama
Malina, zależy od lekarza, czasem zaleca codziennie, a czasem co dwa dni. Nie wiem, od czego to uzależnia.


Annemarie, jestem pod wrażeniem Twojej roboty w "grupach" :*
 
Dziś 1 dc zaczynam we wtorek a to moje pierwsze zmagania z in vitro, mamy już córeczkę 6 letnia udaną za pierwszym razem a teraz lipa od 2 lat i z racji tego że już do młodzieży nie należę nie mam za bardzo czasu na kombinowanie..
 
Cześć Westaice my też ruszamy z dlugim, będziesz ode mnie o 2 tygodnie do przodu :)
Powiedzcie czy gonapeptyl przyjmuje się codziennie czy jest coś czym można się kluć raz na parę dni celem wyciszenia..

Ja dostałam jeden zastrzyk, który starczył na 4 tygodnie, a potem pojedyncze zastrzyki gonapeptylu. Ten działający 4 tygodnie nazywała się Decapheptyl.
 
Czyli po anty dostałaś decapeptyl i musiałaś odczekać jeszcze 4 tyg i później jeszcze gonapeptyl? Przepraszam że tak marudze ale chcę się nastawić psychicznie..
 
reklama
Malina to wszystko zależy od kliniki. Może być tak, że antyki zastrzyk/ zastrzyki wyciszajace potem miesiączka i stymulacja. Ja tak idę mniej więcej.
Najgorsze jest to czekanie teraz. Jestem w takim zawieszeniu. Tym bardziej, że zdaje sobie sprawę, że za 1 szym razem ciężko jest zaskoczyć.
 
Do góry