reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Iga ja czułam pierwsze ruchy już w 16 tygodniu aż się sama zdziwiłam, że tak szybko


Może dlatego że bliźniaki? Chociaż to tez zależy od kobiety jaka ma budowę,czy pierwsze dziecko itp. Ja jak poczułam pierwsze ruchy to się popłakałam.
To zostawić ci kawałek na czasy jak juz będziesz mogła jeść;-)?
 
Niekoniecznie. Mysle ze okolo 20 tyg to na pewno poczujesz. Kobiety które juz wcześniej rodziny czuja wcześniej nawet w 16 tyg a pierwiastki trochę później. Ja poczułam równo w 20 tyg. A ile razy swirowalam wcześniej czy to aby dziecko się nie poruszylo?! Oczywiście to byly tylko wymysly przyszłej matki paranoiczki ktora czekala na pierwszy kopniak. A waga raczej nie ma tu nic do rzeczy. Tym bardziej ze pamiętam jak pisalas i wiem ze nie masz jakiejś ogromnej nadwagi!!!
 
Marluna,Bety,Ewa651,Onadlaniego,Carola. Gdzie sie podziewacie,wylazic z krzakow.Nasze forum jest jak przysiega malzenska:w zdrowiu i w chorobie na dobre i zle dni:):):):)
Jestem, czytam, czasami coś napiszę, i bardzo wszystkim kibicuję :). u mnie nic się nie dzieje. Zrobiliśmy sobie przerwę, żeby odpocząć od tego wszystkiego co się przez ostatni rok u nas działo, stymulacji, nieudanych prób, ciągłego podporządkowywania każdego dnia pod leczenie i wyjazdy do kliniki... Przyśpieszyliśmy o kilka miesięcy naszą 10 rocznicę ślubu i za tydzień jedziemy na naszą rocznicową wycieczkę. Jak braliśmy ślub, to wyobrażałam sobie nas za te 10 lat.... z trójką dzieci... ehhhh.
 
Caroline milo ze anne dala rade wyciągnąć cie z krzaczorow. A jeśli można zapytać to gdzie wyjeżdżacie?
 
Caroline milo ze anne dala rade wyciągnąć cie z krzaczorow. A jeśli można zapytać to gdzie wyjeżdżacie?
Lecimy Na Wyspy Kanaryjskie - coś zupełnie innego niż zawsze, bo 10 lat nie byliśmy na typowej wycieczce hotelowej. Zawsze sami wszystko załatwiamy, wsiadamy w samochód i jedziemy w mało plażowe miejsca, ale teraz stwierdziliśmy, że bardzo nam się przyda, żeby cały dzień były nielimitowane drinki z palemką, leżak, a obok basen ;)
 
reklama
Do góry