reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Iga - nadwagą się zmniejszyła, bo schudłam, ale ciąża spożywcza jest, hehe. Nie mniej jednak liczę na to, że w miarę szybko zorientuje się, że dziecko mnie kopie :D
 
Iga jak już będę mogła jest to upiekę sobie i zjem całą blachę na raz. :) UWIELBIAM SERNIK

Coś czuję, że mnie jutro zostawią w szpitalu bo jak tylko wstałam się wykąpać i przygotować sobie rzeczy na ewentualny pobyt w szpitalu to mi brzuch twardnial. Wolałam to sama zrobić bo mój mąż nigdy niczego nie może znaleźć nawet jak mu to zlakalizuje co do centymetra a jak coś stoi w drogim rzędzie to właściwie nie istnieje nie wiem czy wasi też tak mają?
 
MONIUSIA tak bardzo mi przykro oby to się nie potwierdzilo Boże może to jakaś pomyłka. Trzymam za Ciebie dzis kciuki,bardzo mocno.

ONADLANIEGO dziś twoj 10 dpt nie kusi cie beta?? Bo coś czuję że ładny będziesz mieć wynik ;))
Kusi jak cholera. Dzis nasikałam na test bo sie na mnie patrzył...
Czy ja widzę 2 kreskę? Czy juz dostaje w beret?
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    945,3 KB · Wyświetleń: 70
reklama
Do góry