reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Madzionga trzymam za was kciuki.

Kachna
trzymajcie sie zdrowo z dzieciaczkami.

Martini musisz myslec pozytywnie!!!!!!!!!!!!! Grunt to dobre nastawienie!!! Sledzie powiedasz... To chyba dobry znak:-D

Anika moj M. ostatnio nie mogl znalezc recznikow papierowycha staly na blacie tuz obok niego i musialam przyjsc z sypialni do kuchni i mu to pokazac! FACECI!

Moniusia,Westaice fajnie ze juz startujecie. Idzie wielkanoc wiec prosze znosic duzo jaj:-) :)

Onadlaniego gratulacje pieknej bety:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:


My tez przed stymulacja wyjechalismy na wczasy i udalo sie za pierwszym razem czego kazdej z was zycze!
Kochana pewnie tak tylko ze zdazalo sie ze przed @ tez mialam takie napasci , a do tego chyba glowa tez zaczyna dzialac :D Grunt to zachowac zimna krew i czekac mi do pt ;)
 
reklama
Kochana! Byliśmy na Sylwestra ;) zaraz po świętach pojechaliśmy i wróciliśmy chyba 06.01. Sami. Bez nikogo. W wigilie maz mnie poinformował ze wyjeżdżamy bo czas odpoczac. Za resztę kasy jaka mieliśmy, żebyś było śmieszniej ;)... Wróciliśmy i wszytko sie swietnie ułożyło... Zaraz wizyta, ja w sumie chciałam odpocząć, ale mój M stwierdził, ze za ciosem, a kasa sie jakoś znajdzie... I sie znalazła i wszytko narazie ok. ;)
to mam nadzieję na podobne efekty po naszym powrocie :)
 
Kochana pewnie tak tylko ze zdazalo sie ze przed @ tez mialam takie napasci , a do tego chyba glowa tez zaczyna dzialac :D Grunt to zachowac zimna krew i czekac mi do pt ;)

Ja miałam 2 dni temu napad na uwaga:... Piwo! Nie lubię piwa, jak juz racze sie winem, a tu w sklepie na półce zobaczyłam piwo i jak małe dziecko... Chce piwa i juz... Kupiliśmy :) wypiłam dosłownie łyka i byłam szczęśliwa... :).... Myslalam, ze to głowa, a jednak nie głowa ;)
 
mam nadzieję, że to pozytywne myślenie przyjdzie na wyjeździe, bo na razie jakoś się nie mogę pozbierać od ostatniego niedanego razu.
My na lotnisku poznaliśmy ludzi którzy mieli 10 trsnsferow i urodził im sie w końcu syn ;)...
Ona mnie nasterowala tak pozytywnie... Powiedziała, ze mimo tylu porażek przy ostatnim podejściu powiedziala, ze sie uda, bo musi i sie udało :))).... Młody na juz 9 lat :)
 
My na lotnisku poznaliśmy ludzi którzy mieli 10 trsnsferow i urodził im sie w końcu syn ;)...
Ona mnie nasterowala tak pozytywnie... Powiedziała, ze mimo tylu porażek przy ostatnim podejściu powiedziala, ze sie uda, bo musi i sie udało :))).... Młody na juz 9 lat :)
O kurcze twarda babka ;) Trzeba miec samo zaparcie tez troche i dazyc do celu i nie odpuszczac mi czasem sil brakowalo a to moj 3 transfer, ale moj maz mnie zawsze wspiera ze za ktoryms napewno sie uda i trzeba do skutku ;)
 
My na lotnisku poznaliśmy ludzi którzy mieli 10 trsnsferow i urodził im sie w końcu syn ;)...
Ona mnie nasterowala tak pozytywnie... Powiedziała, ze mimo tylu porażek przy ostatnim podejściu powiedziala, ze sie uda, bo musi i sie udało :))).... Młody na juz 9 lat :)
Ile ona musiała przejść... ale musiała być silna.
 
reklama
Do góry