reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny trzymam kciuki za Was i za maluchy żeby się na świat nie pchły !
Kachna ty im tam mów, że tyle na nie czekakas i tyle walczylas, że teraz te parę miesięcy to poczekać możesz !!! :-)

Jeżeli o stymulacje chodzi i transfer to przecież to jest sztuczny cykl. Sterowany przez lekarza. Nie wydaje mi się żeby dzień cyklu robił problem. Przecież normalnie tez może owu się przesunąć to i cykl się wydłuży i do ewentualnego zapłodnienia dochodzi później.
Zresztą zobacz u mnie. Bez różnicy kiedy zacznę teraz krwawic mam się stymulować i juz.
Co w ogóle mnie trochę stresuje. Bo jak w ogóle nie zacznę ? :-) z moim szczęściem :-)

Buziaki dla wszystkich oczekujących usg i II kresek :-)
 
reklama
Dziewczyny Pomocy!!! Jestem bliska depresji otóż w piątek tj.15dc przy kontroli usg okazało sie ze są tylko 4 pecherzyki załamka !! do wtorku przedłużyli mi stymulację a to będzie juz 19dc Wiec zanim będzie punkcją i oby sie wogole z tych 4 cos udało to kiedy będzie transfer ??? To ok 25dc ??? Tak to wychodzi Czy to nie za późno??? Proszę piszcie w którym dniu miałyście transfery bo uważam ze to za późno :sad:

Ja też wyhodowałam za pierwszym razem tylko 4 pęcherzyki, ale tak gdzieś za 3 dni miałam punkcję i za 5 dni transfer. Pęcherzyki wtedy, przy podglądzie miały po 12-14 mm, a Twoje ile mają?


Kachna, kochana 3mam za Was kciuki, musi być dobrze, leż, nie forsuj się, z resztą pewnie wiesz co robić! BUZIAKI!!!

_________________________

Marzec:

01: Edelayn -
usg dopplerowskie+usg (kontrola przed cc)
01: moniusia_ - wizyta w trakcie stymulacji 5 d.c. - podglądanie pęcherzyków
08: Ewa651 - wizyta w szpitalu prowadzącym ciążę
10: Edenlayn - termin CC :-)
11: Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę :-)
13: anika11 - usg Ludzika :)
14: westaice - wizyta w trakcie stymulacji - podglądanie pęcherzyków
15: megi - wizyta - rozpiska stymulacji


Coś dopisujemy? :) Dzień dobry :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry