reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kachna, kochana 3m się, będzie ok!

Ej laski pierwszy raz w trakcie ivf mam tyle śluzu - to jest ok? Wcześniej nie pamiętam żebym miała, a teraz masakra dzisiaj na 10 cm, pełno gruby, typowy. Nie wspominając o czuciu jajników również pierwszy raz, wcześniej nic. Nie pękło nic wcześniej mi..? Miałyście też tak?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej
Dziewczyny u mnie minęło 10 dni od transferu nie mogłam już wytrzymać i co zrobiłam oczywiście test sikańca i nie wiem czy dobrze zrobiłam bo od rana chodzę i wyję po kontach o dwóch kreskach mogę zapomnieć tak czułam że tak będzie wykazał brak upragnionej ciąży Krew powinnam zrobić w poniedziałek ale nie wiem czy to ma sens
Pozdrawiam Was cieplutko
P.s tylko co dalej robić ?????strzelić sobie w głowę albo dobrego winiacza :(
 
Hej
Dziewczyny u mnie minęło 10 dni od transferu nie mogłam już wytrzymać i co zrobiłam oczywiście test sikańca i nie wiem czy dobrze zrobiłam bo od rana chodzę i wyję po kontach o dwóch kreskach mogę zapomnieć tak czułam że tak będzie wykazał brak upragnionej ciąży Krew powinnam zrobić w poniedziałek ale nie wiem czy to ma sens
Pozdrawiam Was cieplutko
P.s tylko co dalej robić ?????strzelić sobie w głowę albo dobrego winiacza :(

Oczywiście ze ma sens, koniecznie krew w poniedziałek, winko tez ale najwyzej dla męża ;)
 
Hej
Dziewczyny u mnie minęło 10 dni od transferu nie mogłam już wytrzymać i co zrobiłam oczywiście test sikańca i nie wiem czy dobrze zrobiłam bo od rana chodzę i wyję po kontach o dwóch kreskach mogę zapomnieć tak czułam że tak będzie wykazał brak upragnionej ciąży Krew powinnam zrobić w poniedziałek ale nie wiem czy to ma sens
Pozdrawiam Was cieplutko
P.s tylko co dalej robić ?????strzelić sobie w głowę albo dobrego winiacza :(
Te sikance są okropne i często oszusty z nich . NIC Ci teraz nie pozostało jak czekać do poniedziałku na betę. Jestem za tym by robić betę w 14 dniu po transferze bo wcześniej to różne rzeczy mogą v wyjść. Narazie nie rozpaczaj spokój Relax .Trzymam kciuki nie płakusiaj .
 
Ja chyba tez jutro pojadę do Poznania zrobić betę...
Hej
Dziewczyny u mnie minęło 10 dni od transferu nie mogłam już wytrzymać i co zrobiłam oczywiście test sikańca i nie wiem czy dobrze zrobiłam bo od rana chodzę i wyję po kontach o dwóch kreskach mogę zapomnieć tak czułam że tak będzie wykazał brak upragnionej ciąży Krew powinnam zrobić w poniedziałek ale nie wiem czy to ma sens
Pozdrawiam Was cieplutko
P.s tylko co dalej robić ?????strzelić sobie w głowę albo dobrego winiacza :(
sikacze to oszuści!!!
Jaka miałaś kochana czułość tego testu? 10 czy 25? Bo jak 25 to napewno nie wyszedł. Ja przy becie 131 i czułości 25 nie
Miałam nic a przy czułości 10 było conieco widać ;)... Głowa do gory. Jeszcze sporo czasu do tego dnia... Wiec beta ruszy.... :) i sikacz wyjdzie
 
Dziewczyny jesteście super Wasze słowa podtrzymują mnie na duchu nawet czytając Wasze odpowiedzi łzy same cisną mi się z oczu :( aby do poniedziałku to będą długie cztery dni co nie zmienia faktu że się załamałam ale dam radę muszę dać
 
Kochana nie załamuj się, bo jeszcze nic nie wiadomo,a te sikacze to coś okropnego wiem coś o tym. Więc myśl pozytywnie i zmykaj w poniedziałek na bete :) Raz już się zraziłam do testów i teraz cały czas robię tylko bete. Więc głowa do góry :) Będzie wszystko dobrze :)
 
Martita jutro lec na betke!!!

Dziewczyny a tak z innej beczki pytanie: jestem 3dpt czy moge pomalowac wlosy farba bez amoniaku???
 
Dziewczyny jesteście super Wasze słowa podtrzymują mnie na duchu nawet czytając Wasze odpowiedzi łzy same cisną mi się z oczu :( aby do poniedziałku to będą długie cztery dni co nie zmienia faktu że się załamałam ale dam radę muszę dać
Ja jak robiłam test w 11 dpt to nic nie wyszło. Dzień później pojechałam na betę i była 110 :) A ile się napłakałam między zrobieniem testu, a betą....byłam na 100% przekonana, że się nie udało. A nie możesz zrobić jutro bety, żeby przez cały weekend nie myśleć o tym?
 
reklama
Ja jak robiłam test w 11 dpt to nic nie wyszło. Dzień później pojechałam na betę i była 110 :) A ile się napłakałam między zrobieniem testu, a betą....byłam na 100% przekonana, że się nie udało. A nie możesz zrobić jutro bety, żeby przez cały weekend nie myśleć o tym?
Caroline może masz i rację przecież nic nie zaszkodzi zrobić jutro bety Z rana podjadę i wykonam może się troszkę uspokoję ale tak szczerze nie nastawiam się pozytywnie
Trzymajcie proszę kciuki
 
Do góry