reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny którym się udało - ogromne gratulacje!!!! :) Kciuki za rozwój maluchów :)

Monia będzie git! Myślami z Tobą!
Czyli zostajecie w Kraku? jak będziesz miała jak, to pisz nam szybko co i jak! :*

Tak jest,zostajemy. Dal kilka godzin pozniej, zeby dac szanse tym mniejszym,ale tez to ryzykowne, bo te duze juz sa gotowe. Wlasnie zrobilam ostatni ceterotide i dzis w nocy biore pregnyl, nie wiem czemu 10 000 j.m jak wczesniej bralam tylko 5 000? No,ale nic,ufam:)
Jak zobaczyl ten nierowny przyrost to sie zapytal : cykle ma pani dlugie czy krotkie, ja mowie,ze co 28 i jest pani mloda,a ja,ze 25lat, a on tylko pokiwal glowa. Ze chyba nie ogarnia:p taka moja uroda widocznie.. Aj co ma byc to bedzie, bylismy w auschwitz i jakos ten nasz problem wydal mi sie maly... Tak czulam,ze dobrze zrobi mi ta wycieczka..

Heh..
No nie wiem, na Dzien kobiet bede miala piekny prezent przez telefon,albo wrecz przeciwnie.. dam znac po punkcji jak dojde do siebie:)
 
reklama
Hej dziewczyny! Ja na razie wychodzę z zapalenia uszu. W środę mam wizytę u lekarza w 11 dc i pewnie zadecyduje kiedy transfer. Na ostatniej wizycie wszystko było ok, biorę tylko estrofen i kwas foliowy. Potem pewnie przyjdą duże dawki luteiny.
 
Monia kciuki za Ciebie najmocniejsze jak tylko się da <3
No i samych dobrych informacji o pięknych zarodkach w Dniu Kobiet ;)
 
Tak jest,zostajemy. Dal kilka godzin pozniej, zeby dac szanse tym mniejszym,ale tez to ryzykowne, bo te duze juz sa gotowe. Wlasnie zrobilam ostatni ceterotide i dzis w nocy biore pregnyl, nie wiem czemu 10 000 j.m jak wczesniej bralam tylko 5 000? No,ale nic,ufam:)

Ja za każdym razem miałam pregnyl 10 000 więc chyba ok :)
 
reklama
Ten już powtarzają jest z 2013 r
Czekałam na nowe albo że będą podawać co dzieje się dalej z dwoma dziewczynami którym się udało. ... a Tu dziś powtórka.
Jeśli dobrze pamiętam dziś wynik będzie negatywny
 
Do góry