reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam się i ja.
Nadrobiłam was - gratuluję udanych punkcji, trzymam kciuki za to by były z komórek piękne zarodki.
Ja dziś umówiłam się na wizytę do dr Z, na 30.08 - jeśli Mrugacz mnie nie zamgruga 26.08 to chyba zdecydujemy się na Artemidę. Wczoraj poszukałam noclegów, też już coś mam upatrzone.
Powiem wam tylko, że na drugim forum na którym jestem, dotyczącym głównie GynC betę z blastek dziewczyny robią po 5 dniach od transferu, a przy 2-3 dniowych zarodkach po 10 dniach.
 
reklama
Hej
Nie wiem czy jest tu ktoś jeszcze ze starej ekipy? Dawno nie zaglądałam, czas zapełnia mi synuś, wyczekany, wymarzony :) Mój kochany Tuliś, Terrosystą też już bywa.
Walczcie dziewczyny, dopóki walczycie macie szanse zwyciężyć

Gizas, nie jestem z "twojej" ekipy ale ciebie pamietam bo jakis czas bylysmy tu razem. Super, ze tobie tez sie udalo. To bylas ty ze nagle jakas ueroplazma czy cos tam ci znalezli i anyybiotyk bralas i potem sie udalo? Chyba, ze zle kojarze...
 
reklama
Do góry