reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja mysle, ze okres przychodzi zazwyczaj po odstawieniu progesteronu. Ja dostalam dopiero jak odstawilam a wczesniej sie nie spodziewalam ze dostane, bo to.tak dziala. Oczywiscie sa wyjatki, pewnie w zaleznosci jakie dawki hnmm

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja brałam 600 mg prog na dobę i okres przyszedł 2 dni przed beta w 28 dc jak zawsze
 
Dzień dobry .
Powodzenia dziś
20161027_064026.jpg
 

Załączniki

  • 20161027_064026.jpg
    20161027_064026.jpg
    855,2 KB · Wyświetleń: 509
Hej. A jak to jest cenowo? Płaci się za jeden transfer i za mrożenie zapłodnionych komórek ? Każda próba jest tyle samo płatna ? To jak chcę zrobić z preselekcją zarodka i to jest łączny koszt 30 000 i uda mi się dopiero za 3 razem to wydam 90 000 ? [emoji33]przepraszam za oczywiste dla Was pytanie, ale jeszcze nie byłam w klinice a na necie nie znalazłam informacji. Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie [emoji8]
 
Kochana powodzenia zycze dzis [emoji8] jak dlugo sobie wolne wzielas ? Ja caly tydzien po transferze a w drugim wracam juz do pracy :/
Masz racje jakos mi z glowy wylecialo ze istnieja jeszcze samoloty [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja póki co w poniedziałek chce iść do pracy a jeśli we wtorek będzie transfer to wtedy pomyślę.
Dziękuję właśnie założyli mi wenflon i czekam :-)

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry wszystkim... Kochane 18.10 miałam pik up pobrano 36 kumulusow... Wow dużo;) zapłodniono 6 a 21 zamrożone z tych 6 jeden przetrwał do blastki klasy B :) jednak dostałam hiperstymulacji... Wróciłam do domki przelezalam wtorek i z środy na czwartek o 3 złapał mnie straszny ból... Brzucha był jak balon odrazu poiechalm na nocna izbę przyjęć... Oczywiście w szpitalu wielkie zamieszanie co to wogole jest.. Położyli mnie na oddział w czwartek 20.10 dostałam kroplowki z paracetamol... Pobrali krew i tyle cały piątek sobotę niedziela przelezalam na sali bez badań i czego kolwiek dostajac tylko paracetamol w poniedziałek czułam się okropnie od rana nudności lekarz wkoncu się zainteresował.. Zrobił usg i że płyn mi się wylal, pobrali krew gdzoe już wogole niechciales lecieć same skrzepy ja blada jak ściana i wyszło że cała morfologia jest do bani ilość białych krwinek była ogromna... Pojechałam na rentgen dostałam clexane paracetamol i jakoś lek domiesniowy że cała noc wymiotowalam myślałam że umrę i ciśnienie niskie.... Od wtorku lepiej wszystko i ciśnienie i ja kolorów nabralam clexane w brzuch i o... Wczoraj duszności nie.duze zrobili rentgen lekarz kardiolog powiedział że nie jest źle że trochę płynu.dostalo się do otrzewnej ale to się wchłonięcia a rączek zejdzie i wogole dużo pić i dieta białkowa okey.... Dziś rano już niechcialam paracetamolu bo nie boli mnie brzuch i po co się faszerowac... ODDEXHEM nie jest źle szybciej się męczę ale już jem chodzę.do.lazienki sama i.wogole brzuch trochę spadł... Na pytanie do.wrednej pani doktor która o hipersrymulacji wie tyle co z Google zapytałam po obchodzie kiedy wyjdę bo powiedziała że wszystko.sie poprawiło tylko coś z krzepnieciem krwi jeszcze nie idealnie ale morfologia wróciła do normy itd bo powiedziała że rekonwalescencja będzie jeszcze długa no okey rozumiem i pytam kiedy wyjdę a ona domnie że za dwa tyg.... Dziewczyny naprawdę ja tu mam tyle.lezec??? Wypisze chybaa sie syna własne żądanie w niedzielę bo to już 10dni.jak tu leżę.... Clexane mogę brać w domu a hiperka się nie.rozwinie bo ja niejestem w ciąży i.zadnych hormonów już nie biorę....pomocy :(
 
reklama
Hej. A jak to jest cenowo? Płaci się za jeden transfer i za mrożenie zapłodnionych komórek ? Każda próba jest tyle samo płatna ? To jak chcę zrobić z preselekcją zarodka i to jest łączny koszt 30 000 i uda mi się dopiero za 3 razem to wydam 90 000 ? [emoji33]przepraszam za oczywiste dla Was pytanie, ale jeszcze nie byłam w klinice a na necie nie znalazłam informacji. Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie [emoji8]
Jesli bedziesz miala mrozaki to crioyransfer jest tanszy. A jesli nie i bedziesz do kazdego ppdejscia zaczynac stymulacje to niestety bedzie to pelny koszt plus leki
 
Do góry