reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mi na mdłości i ogólne samopoczucie pomogło jak zaczęłam się suplementować mama dha premium. Myślałam, że to efekt placebo, ale lekarz powiedział mi, ze mdłości w ciąży biorą się z różnych rzeczy, czasem z diety. Jedno jest pewne - dłużej czy krócej, wcześniej czy później, ale będą :p
 
reklama
Witaj wśród swoich! Jak to blastocysta do 7 dpt można próbować betkę zrobić- ja miałam w tym dniu 35 :)
Nie zrobię bety wcześniej niż w 10dpt obiecałam sobie. Robiłam tak już po iui i za każdym razem wpływały to na moje pogorszenie stanu psychicznego. Muszę dorwać do niedzieli i żadnego sikacza wcześniej ani bety. Trochę wierzę w to że jak teraz się będę trzymała terminu to się uda. Zresztą mój mąż powiedział że mnie chyba "udusi" jeśli wcześniej coś zrobię. :) muszę dorwać!
 
Cześć dziewczyny. Podczytuje od dłuższego czasu i w końcu się odważyłam. Jestem 6dpt blastocysty 4aa. Przez 2-3 dpt bolał mnie brzuch (ale to ból po stymulacji i punkcji ten sam który towarzyszył mi przed tranaferem) potem cisza i od dziś ból jak na @ ale z przerwami-trochę poboli i przestaje i delikatniejszy. Bolą mnie piersi ale to odkąd zaczęłam brać estrofem więc nie dopytuje się "znakow". Reasumując świruje a do bety jeszcze trochę... :) pozdrawiam i trzymam za Was kciuki
Witamy! Rozgość się wygodnie! :)
Idziemy podobnym tempem :) Ja dzisiaj jestem 8 dpt i też blasty 4aa :) Ja z bólem brzucha miałam podobnie. Po punkcji kilka dni bólu poźniej dzień czy dwa spokoju i teraz znowu boli. Może u Ciebie to ból spowodowany zagnieżdzeniem zarodka :)
Mi się nie udało wytrzymac do regulaminowego czasu ;) i w 6 dpt zrobiłam bete. Coś wyszło ale bałam się jeszcze cieszyć więc dzisiaj zrobiłam kolejną żeby sprawdzić czy rośnie no i czekam do 16 jak na szpilkach...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No to Trzymam kciuki za przyrost! Implantacja wydaje mi się że przy blastce powinna już być i że to nie to. Mam nadzieję że ten ból to dobry znak. Trzymam kciuki za Twoją betę, daj znać!
 
Jaki masz jeszcze progesteron oprócz prolutexu?
Ja właśnie wczoraj zaaplikowalam ostatni lutinus. Dziś już tylko witaminy, acard i clexane. ..

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Duphaston dwa razy dziennie i lutinus trzy razy dziennie. Clexane mam też ale to nie progesteron [emoji6]

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171] 10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji188]
 
reklama
Do góry