reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Olk@24 @Koniczyna82 niech ten transfer zakończy się upragnioną ciąża! Czekamy na info kiedy startujecie ❤
@hope322 mam nadzieję że już dziś dobrze u Was :* kciuki za maluszka ✊@aga06 serducha jak dzwon. !! ❤✊
@hope322 - kochana jak sytuacja?Myślę że dobrze,powodzenia na prenatalnych.Nic się nie stresuj,
@Olk@24 - miłej wizyty
@Koniczyna82 - udanej wizyty i dobrych wiadomości
@aga06 - serducha jak dzwon u maleństwa
U mnie dzis na szczescie czysto. Pol nocy nie spalam i latalam do lazienki patrzec czy krwawie. Na szczescie to byla tylko plamka i crinone dzisiaj wylecialo cale brazowe. @Oczekiwanie2017 Ty chyba kiedys pisalas, ze masz male plamienia tylko ich nie widac, bo crinone je pochlania, dobrze kojarze? Wiesz od czego one byly? W ogole dziewczyny jak lekarze tlumacza brazowe plamienia?
Dziekuje Wam za wczorajsze wsparcie :* jestescie kochane.
 
reklama
U mnie dzis na szczescie czysto. Pol nocy nie spalam i latalam do lazienki patrzec czy krwawie. Na szczescie to byla tylko plamka i crinone dzisiaj wylecialo cale brazowe. @Oczekiwanie2017 Ty chyba kiedys pisalas, ze masz male plamienia tylko ich nie widac, bo crinone je pochlania, dobrze kojarze? Wiesz od czego one byly? W ogole dziewczyny jak lekarze tlumacza brazowe plamienia?
Dziekuje Wam za wczorajsze wsparcie :* jestescie kochane.

Ufff na szczęście już ustało [emoji5] trzymam dzisiaj kciuki za dzisiejsza wizytę [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie dzis na szczescie czysto. Pol nocy nie spalam i latalam do lazienki patrzec czy krwawie. Na szczescie to byla tylko plamka i crinone dzisiaj wylecialo cale brazowe. @Oczekiwanie2017 Ty chyba kiedys pisalas, ze masz male plamienia tylko ich nie widac, bo crinone je pochlania, dobrze kojarze? Wiesz od czego one byly? W ogole dziewczyny jak lekarze tlumacza brazowe plamienia?
Dziekuje Wam za wczorajsze wsparcie :* jestescie kochane.

Dobrze kojarzysz. Mój crinone pochłania plamienie tzn.nie widzę typowego plamienia na wkladce tylko crinone wychodzi taki zabatwiony na ciemno brązowo/czarno. Myślałam, że już się uspokoilo, ale od wczoraj znów to widzę :(. Moja dr szukała przyczyny, szukała i do końca nie jest przekonana skąd to się bierze. Mam niby malusienki obszar bardziej ukrwiony (na szczęście z dala od Maleństwa) i to może być właśnie stąd (czyli pękające naczynka czy coś takiego). Z tego powodu mam L4, bo lepiej dmuchać na zimne. Wszystko inne zawsze dobrze, szyjka długa więc dbam o siebie, nie dzwigam, nie przemeczam się, itp. Myślę, że u Ciebie to też nic groźnego, bierzesz progesteron (mimo cyklu naturalnego), nie przemeczasz się (tak pisałaś) więc może taka nasza uroda...
 
Witajcie dziewczyny.
Mam do was pytanie. Bedziemy podchodzic do trzeciego ivf z zamrozonych zarodkow. Za pierwszym razem po podaniu dwoch zarodkow wynik byl negatywny. Za drugim razem tez byly dwa zarodki i mamy cudowna coreczke. Chcemy postarac sie o rodzenstwo i chcemy wykorzystac tu pytanie. Ja chce podac 2 zamrozone zarodki a maz 1, bo sie boi ze bada blizniaki. Od razu wychodzi z zalozenia ze sie uda i bedzie parka :) Patrzac na wczesniejsze ivf wole 2 zarodki by zwiekszyc szanse. Jakie sa wasze doswiadczenia i opinie?

Wiesz co, możliwość że będą bliźniaki zawsze jest więc musicie się zastanowić czy ew. Dacie radę... ja na przykład podeszłam teraz do transferu mrozaczkow mając dwuletniego synka i nawet nie brałam pod uwagę podania dwóch zarodkow bo po pierwsze boję się ciąży bliźniaczej (po przejściach mojej przyjaciółki) a po drugie ciężko byłoby nam z małym i bliźniakami ale.... u mnie to już trzecia ciąża z jednej stymulacji a w labo mamy jeszcze jednego mrozaczka więc u mnie "przyjmują" się dość łatwo i szansa na blizniaki byłaby spora...
 
Dziewczyny a ja mam za sobą masakryczy wieczór:( Już wczoraj pisałam że mnie trochę mdli, ale po 20 to już był koszmar. Co chwilę latałam do kibelka ale żaden ptaszek nie chciał wyfrunąć. Doszły dreszcze i zawroty głowy. Dopiero po północy popuściło z drugiej strony :p
Albo jelitówka albo się czymś strułam.
Mam nadzieję że bejbikom to nie zaszkodziło. Dziś dieta ryżowa.

:-D:-D:-D
Przyzwyczaj się, moim zdaniem to po prostu ciąża. U mnie wymioty są bardzo, bardzo, bardzo rzadko. Częściej właśnie ogromne mdłości. Ale mogę je mieć nawet do końca jeśli będzie trzeba :)
 
Dokładnie, podpisuje się pod wszystkim. Nigdy nie miałam problemu ze wstydem ze nasze starania są pełne wyboi, nawet do głowy mi to nie przyszło.

A jak ktoś mi palnie tekst o odpuszczaniu to najpierw przez sekundę zabijam wzrokiem a potem mówię coś w stylu „Wiesz po mnie to już trochę spływa Wiec się nie martw ze zrobiłeś mi przykrość ale powiem ci w zaufaniu żebyś więcej gafy nie popełniała. Wszystkie osoby co walczą z niepłodnością jakie znam - a trochę ich znam ze ten tekst jest najbardziej durny, bolesny i wkurzający za razem”

Jak mnie ktoś uważa ze ma prawo pouczać to ja tez trochę poedukuję, a co :D Taka moja cegiełka do uświadamiania ludzi w koło żeby trochę myśleli zanim palną.

A ostatnio miałam rozmowę z ciotką co ja widzę raz na pare lat. Powiedziałam mi z uśmiechem ze jestem w takim wieku że mogła bym się już o dziecko postarać. To zacisnełam zęby i też z uśmiechem odpowiedziałam „Och ciociu kochana, staram się naprawdę. W tym roku byłam już w ciazy 3 razy. Jest ciocia całkiem pewna ze to dobry pomysł poruszać takie tematy przy stole? „
Przeprosiła, powiedziała ze musi isc po coś do picia i zwiała :D
Ja mam się wstydzić? Niech te durnoty się wstydzą!

Brawo za ciętą ripostę! Na mnie tez działa jak płachta na byka tekst "odpuscie a na pewno się uda" [emoji36][emoji36]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bierzcie dwa :-) kilka dni temu były tu piękne zdjęcia bliźniaków i dziewczyny mówią że dziaciaki są do ogarnięcia :-D
Coreczka ma 4 latka. Ja chce 2 zarodki. Jakby okazala sie ciaza blizniacza bylabym szczesliwa. Maz boi sie. Lekarz nie sugerowal. Podczas wczorajszej wizyty powiedzialam ze chcemy 2 patrzac na poprzednie transfery. Maz w domu powiedzial ze woli 1. Za tydzien transfer :) ciesze się i jesnoczesnie stresuje.
 
reklama
No
U mnie dzis na szczescie czysto. Pol nocy nie spalam i latalam do lazienki patrzec czy krwawie. Na szczescie to byla tylko plamka i crinone dzisiaj wylecialo cale brazowe. @Oczekiwanie2017 Ty chyba kiedys pisalas, ze masz male plamienia tylko ich nie widac, bo crinone je pochlania, dobrze kojarze? Wiesz od czego one byly? W ogole dziewczyny jak lekarze tlumacza brazowe plamienia?
Dziekuje Wam za wczorajsze wsparcie :* jestescie kochane.
To czekamy na dobre info po wizycie :-) moje ostatnie krwawienie i to żywą krwia nie wyjaśnione,na usg nie było widać nic co mogloby być jego przyczyną i chyba czesto w ciąży te plamienia są nie wyjaśnione.
 
Do góry