reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hehe najwyzej bedziesz pierwsza krorej dziecko wyciagna gora jak dolem nie wyjdzie:laugh2:
A tak serio to mysle ze samo jakos sie rozwiaze :)
Raczej na bank cesarka przy problemach z kopnietym kregoslupem moja znajoma polozna od razu mi powiedziala ze jak bede w ciazy to bedzie cesarka a kregoslup ledzwiowy mam caly w przepuklinach
 
reklama
Dziewczyny dziś rano pierwsze dawki leków wstrzyknięte. Po południu i teraz czuje lekko lewy jajnik jakby takie delikatne ciągniecie..i bulgoty.
Hej, ja mam protokol dlugi. Dzis tez pierwsze zastrzyki zrobilam z gonalu i menopuru. Ale ja dostalam gonal 150 j [emoji4] Biore do tego tez gonapeptyl, encorton 75mg folik i pregnal evital [emoji5] kolejna wizyte mam 11 stycznia. A jakos nic kompletnie nie czuje ze biore jakiekolwiek leki. Punkcja okolo 15 [emoji5]
 
A lekarz prowadzacy nie powinien coś takiego zaproponowac?
Powiem tak ze swojego doswiadczenia lekarze w klinikach nie zalecaja zbyt duzo badan jesli jest inaczej sa to wyjatki.im zalezy na kasie bo niestety taka jest prawda ze dla nich to biznes. I nawet jak po nie udanej probie mowia ze moze warto sprobowac adopcji a nie kolejnego ivf to i tak wiedza ze wrocimy walczyc dalej.
Kochana a najlepiej to umow sie do Pasnika w Lodzi on na podstawie waszego przypadku zleci wam badania ktore sa konieczne
 
Dziewczyny a ja siedzę i się martwię że mnie cycki nie bolą że może już powinny... chyba powinnam w poprzedniej ciąży dziennik prowadzić, przydałby mi się teraz....
Ja do tego 18tego i usg oszaleje
 
Dzoasia powiedz mi czy prenatal duo ktory bierzesz jest w formie kapsulek twist of ?
Pytam bo zamierzamznalesc jakies witaminy ktore moge rozpuscic w wodzie mam problemy z polykaniem i kazda tabletka jest dla mnie meczarnia :D
 
reklama
Do góry