reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nie zgadzam się co do sikanca. Sama zobacz ze wynik wyszedł dopiero po długim czasie więc mogło być malutki poziom a w krwi dzis dopiero zaczyna rosnac. Jeszcze nic nie przesadzone ! I nie marudz tylko czekaj :)
ten z dzisiaj nawet do tej pory się nie zarumienił :p trudno, co ma być to będzie, już sie przyzwyczaiłam do porażek, tylko że kupę kasy kosztują i nie wiadomo gdzie znaleźć dziurę, żeby załatać to, co nie gra
 
Hej, mam pytanie techniczne odnośnie zastrzyków „Gonal f” 300 j.m. Otóż mam brać (ustawiać na tym magicznym penie) dawkę „50”, a jeden ten zastrzyk to chyba 75. Mam rozumieć, ze podczepiam pod pena ta ampułkę, ustawiam 50 i to aplikuje 50 tak? A ta reszta 25 to już do wyrzutu czy tak? Niby słuchałam a po powrocie do domu nic nie wiem [emoji848][emoji849][emoji37][emoji37][emoji37]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Gonal F 50j i Menopur 75 j

Koleżanko, widzę ze dawki mamy te same tych samych leków [emoji5]Pytanie mam odnośnie „pobierania” tej dawki do pena (pisałam powyżej). Mogłabym Cię prosić o wytłumaczenie takie na chłopski rozum co do tej aplikacji? Z góry dziękuje [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, mam pytanie techniczne odnośnie zastrzyków „Gonal f” 300 j.m. Otóż mam brać (ustawiać na tym magicznym penie) dawkę „50”, a jeden ten zastrzyk to chyba 75. Mam rozumieć, ze podczepiam pod pena ta ampułkę, ustawiam 50 i to aplikuje 50 tak? A ta reszta 25 to już do wyrzutu czy tak? Niby słuchałam a po powrocie do domu nic nie wiem [emoji848][emoji849][emoji37][emoji37][emoji37]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Jak masz gonal 300jm tzn że powinno być w nim 6 dawek po 50. Dozujesz po 50, resztę trzymasz na następny raz. Zmieniasz tylko igły :) Ja miałam ovaleap ale myślę, że zasada działania pena jest taka sama. Nic nie wyrzucaj :)
 
Dziewczyny, ja już po wizycie, wszystko w porządku serducha faktycznie jeszcze nie było widać, ale pęcherzyk, ciałko żółte ładne, pani doktor mówiła że chyba widzi już też zarodek. Rozmiarów idealnie do wieku ciąży. Krwiaczkow żadnych nie ma, szyjka ładna a plamienia znikąd ulzylo mi bo byłam przekonana że już po wszystkim teraz 18tego usg serduszkowe.

Piszecie o bólach brzucha, skurczach itd - dla mnie to pierwszy objaw ciąży miałam tak z synkiem, i teraz też, a jak w pierwszej ciąży pytałam o to lekarza to mówił że martwilby się jakby mnie brzuch nie bolał
 
reklama
Koleżanko, widzę ze dawki mamy te same tych samych leków [emoji5]Pytanie mam odnośnie „pobierania” tej dawki do pena (pisałam powyżej). Mogłabym Cię prosić o wytłumaczenie takie na chłopski rozum co do tej aplikacji? Z góry dziękuje [emoji5]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
coś takiego znalazłam, może ci to pomoże :)
 
Do góry