reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jak masz gonal 300jm tzn że powinno być w nim 6 dawek po 50. Dozujesz po 50, resztę trzymasz na następny raz. Zmieniasz tylko igły :) Ja miałam ovaleap ale myślę, że zasada działania pena jest taka sama. Nic nie wyrzucaj :)

Głupia jestem [emoji23][emoji23][emoji23]nie zdjęłam „skuwki” z pena, a najwiecej gadam [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]Przepraszam Was za kłopot [emoji5][emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pani, ja w tych czasach chlonelam wiedze stad i wasze historyje jak gabka;)
Klepac mnie nie trzeba, fakt - ale chetnie bym sie z kims urznela:/
Wycaluj swoje Bejbiki od wirtualnej ciotki :)

Mam chwilowo podobne przyziemne bardzo pragnienie... Z tego żalu cholernego jak juz skoncze krwawić to sie upije. Juz kupiłam wino. Ale na razie sie boje pic. @dżoasia ja wierze w Twoja bete i jesli bedzie dobrze to upije sie za Ciebie i siebie. A jak nie to „płyniemy” razem!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kobity-przepraszam za przesrany temat -ale mam straszne zaparcia....śliwki nie pomagają,ciepła woda z cytryną na czczo też...a jutro już transfer to wogóle lipa będzie jak się zblokuję...flaki mi rozsadzi...co myślicie o łyżce oliwy??? heeeelllppp mi pliiisss
Ja 2 dni przed transferem zrobiłam lewatywę Enema leciutko podgrzania zaledwie połowa butelki poszła pomeczylam się z 2 h i przeczyscilo

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, ja już po wizycie, wszystko w porządku serducha faktycznie jeszcze nie było widać, ale pęcherzyk, ciałko żółte ładne, pani doktor mówiła że chyba widzi już też zarodek. Rozmiarów idealnie do wieku ciąży. Krwiaczkow żadnych nie ma, szyjka ładna a plamienia znikąd ulzylo mi bo byłam przekonana że już po wszystkim teraz 18tego usg serduszkowe.

Piszecie o bólach brzucha, skurczach itd - dla mnie to pierwszy objaw ciąży miałam tak z synkiem, i teraz też, a jak w pierwszej ciąży pytałam o to lekarza to mówił że martwilby się jakby mnie brzuch nie bolał
Sykatynko, ciesze sie ze znowu sie udalo. Zobaczylam twoj pierwszy post i od razu przypomniala mi sie historia z pajakiem w hotelu. :)
 
Sykatynko, ciesze sie ze znowu sie udalo. Zobaczylam twoj pierwszy post i od razu przypomniala mi sie historia z pajakiem w hotelu. :)

ANNMARIE! Jednak ktoś ze starej gwardii jeszcze tu bytuje hahahaha tym razem pająków nie usmiercam ale dla odmiany byłam dzisiaj na wizycie w dwóch różnych skarpetkach w biedronki bo przesądna jestem och stare dobre czasy, też ostatnio wspominałam te pająki w hotelach bo teraz już tyle nie jeżdżę, niestety nasza kadra panująca ukrocila adopcje międzynarodowe a tym.samym mi zabrała 80% pracy....
Co u ciebie kochana????
 
Dziewczyny pytanie techniczne- suwaczki i opisy to widać tylko z kompa? Z telefonu ani z aplikacji nie widać?

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry