reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Patrzyłam za stolikiem do kawy ale potrzebuje biały lakier i mały ale nic nie znalazłam a tak to kubki wieszaki wazonik... takie pierdoly a z leczeniem cóż.... wolne mam do końca tygodnia ale leniuchowac może będę od jutra. Kiedy będziesz testować?

O fajnie-ja stoliki białe, w macie tylko, na internetach znalazłam ;)
A beta..cóż...no obiecałam sobie,że poczeka do 23/02-ale rejczel nie wytrzymie I zrobię po 10 czyli 19/01 :D
Oszczędzaj się jak najwięcej!
 
reklama
Pewnie że słabej klasy...moje wszystkie były nie za piękne...3AB i dwa pozostałe jeszcze słabsze...oj trudne to wszystko:(
3AB to nie tak źle [emoji4] mój pierwszy był 5aa a ciąża obumarla a koleżankom rodziły się piękne dzieciaczki z 1bb...

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jak to z tą witamina b? Ja biorę metylowane bo mam mutacje mtfhr i miałam podwyższona homocysteine, ale teraz mnie troszkę przestraszylas... ja miałam np. Podwyższony poziom b12 kiedy przyjmowałam zwykle b complex i lekarz mi wytłumaczył że to dlatego że się witaminy w formie niemetylowanej nie wchłaniają i krążą w organizmie...

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak moze byc u mnie mimo ze mam mutacje c777t w obu genach o dziwo metylacja dzialala dobrze bo wszystkie witaminy wczesniej zanim dowiedzialam sie o mutacji byly na dobrym poziomie. Lekarze tez sie dziwili ale tak to podobno jest z ta mutacja ze mozna ja miec ale do pewnego momentu jest ona w uspieniu. Jak dowiedzialam sie o mutacji to nie wiedzialam ze przed suplementacja musze zrobic sobie poziom witamin no to przyszalalam z wynikami po 3 miesiacach dlatego odstawilam wszystko oprocz kwasu foliowego. Ztwoich wynikow wynikalo ze masz zaburzona metylacje b12 ale warto sprawdzac poziom co 3-6 miesiecy zeby nie przedobrzyc
 
O fajnie-ja stoliki białe, w macie tylko, na internetach znalazłam ;)
A beta..cóż...no obiecałam sobie,że poczeka do 23/02-ale rejczel nie wytrzymie I zrobię po 10 czyli 19/01 :D
Oszczędzaj się jak najwięcej!
Tak jest Proszę Pani :) będę się oszczedzac:) no ja może w środę za tydzień zrobię ... się okaże a stolik to raczej na allegro znajdę. A luteine teraz jak bierzesz? Pytam o aplikator no ja chyba palcem będę aplikować bo się boję ze kropką wyciągnie :/
 
Tak jest Proszę Pani :) będę się oszczedzac:) no ja może w środę za tydzień zrobię ... się okaże a stolik to raczej na allegro znajdę. A luteine teraz jak bierzesz? Pytam o aplikator no ja chyba palcem będę aplikować bo się boję ze kropką wyciągnie :/
Przepraszam Cię,że tak krzyczę z tym oszczędzanie się :D to z troski: D
Ja aplikatorem -myślę,że nie ma opcji wyciągnięcia Kropkow :D
Ewentualnie możesz tylko się podraznic...
 
Dziewczyny wy też czasem czujecie się okresowo ? Od wczoraj się tak czuje.. boli mnie na dole i tak promieniuje na około...
 
reklama
Dziewczyny wy też czasem czujecie się okresowo ? Od wczoraj się tak czuje.. boli mnie na dole i tak promieniuje na około...
Po ostatnim transferze ciągle bolał mnie brzuch jak na okres, podobnie jak krzyż i miałam takie ciągnięcie w dole brzucha, teraz tylko czasami coś pociągnie, czy odezwie się okolica krzyża (szczególnie, że dziś dzień, kiedy miała przyjść miesiączka). Nie przejmuj się na zapas, ja wczoraj wariowałam, że nic nie czuję :D
 
Do góry