reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny zaraz oszaleje z nerwów... oczywiście w tej chwili nie odczuwam żadnych objawów ciąży!

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Wyobraź sobie w takim razie co będzie później mi nagle objawy zniknęły : bolacy piersi i mdłości. Ale jak wróciły to niemal spałam w toalecie [emoji23] ciesz się kochana . Ja Ci zazdroszczę. 14tc a ja potrafię zwymitowac wodę , której się po przebudzeniu napilam

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wyobraź sobie w takim razie co będzie później mi nagle objawy zniknęły : bolacy piersi i mdłości. Ale jak wróciły to niemal spałam w toalecie [emoji23] ciesz się kochana . Ja Ci zazdroszczę. 14tc a ja potrafię zwymitowac wodę , której się po przebudzeniu napilam

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja w sumie w pierwszej ciąży też nie wymiotowalam ani nic [emoji6] ale wiecie jak jest, najbardziej te niebolace piersi dają mi do myślenia...
ale do brzegu: jest fasola! I jest serducho! 7 mm, 6t4d, idealnie w punkt z datą transferu [emoji4] następna wizyta za 4 tygodnie, chyba jajo zniose!

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w sumie w pierwszej ciąży też nie wymiotowalam ani nic [emoji6] ale wiecie jak jest, najbardziej te niebolace piersi dają mi do myślenia...
ale do brzegu: jest fasola! I jest serducho! 7 mm, 6t4d, idealnie w punkt z datą transferu [emoji4] następna wizyta za 4 tygodnie, chyba jajo zniose!

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluję od całego serca! O ile dobrze pamiętam to szykuje się rodzeństwo [emoji4] Co do bolacych piersi to jestem w 29 tygodniu i jakoś specjalnie ich nie czuję [emoji12]
 
Ja w sumie w pierwszej ciąży też nie wymiotowalam ani nic [emoji6] ale wiecie jak jest, najbardziej te niebolace piersi dają mi do myślenia...
ale do brzegu: jest fasola! I jest serducho! 7 mm, 6t4d, idealnie w punkt z datą transferu [emoji4] następna wizyta za 4 tygodnie, chyba jajo zniose!

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom

Dziś znów dzień dobrych wiadomości. Gratulacje dla Ciebie i dla @Doris30:-)
 
Gratuluję od całego serca! O ile dobrze pamiętam to szykuje się rodzeństwo [emoji4] Co do bolacych piersi to jestem w 29 tygodniu i jakoś specjalnie ich nie czuję [emoji12]
Tak, synus kończy w poniedziałek dwa latka [emoji4] w poprzedniej ciąży mnie piersi bolały ale może zaczęły pozniej? Powinnam była prowadzić dziennik [emoji6]

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry