reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć kochane
Nie zaglądałam tu sporo czasu .... jestem po crio moim 6 lub 7 bo się pogubiłam :( ..... nigdy nie miałam implantacji beta zawsze 0.....
Teraz w tym podejściu byłam po lekach imunopresyjnych od dr Pasnika No i 6dpt beta 43 moje szczęście nie dopisania miałam podane dwie blastki 4.2.2 i 3.2.3 .... ale wczoraj 7dpt dwie brązowe plamki na wkładce ... dziś rano 8dpt przeciagnelam papierem a na nim śluz taki brązowy zmieszany z luteina :( a dodam ze boki mnie brzuch a raczej jajniki jak na okres ;( beta kolejna dopiero jutro czy ktoś z was miał tak :( tak się boje ze znów t szczęście mnie ominęło .....
Oj kochana wiele z nas plamilo. Ja sama mialam plemienia ktore sie zaczely gdzies 2,5 tygodnia po transferze i trwaly do 8tc. Co.chwile jezdzilam na ip. Panikowalam strasznie ale nie bylo to oznaka niczego złego
 
reklama
Cześć kochane
Nie zaglądałam tu sporo czasu .... jestem po crio moim 6 lub 7 bo się pogubiłam :( ..... nigdy nie miałam implantacji beta zawsze 0.....
Teraz w tym podejściu byłam po lekach imunopresyjnych od dr Pasnika No i 6dpt beta 43 moje szczęście nie dopisania miałam podane dwie blastki 4.2.2 i 3.2.3 .... ale wczoraj 7dpt dwie brązowe plamki na wkładce ... dziś rano 8dpt przeciagnelam papierem a na nim śluz taki brązowy zmieszany z luteina :( a dodam ze boki mnie brzuch a raczej jajniki jak na okres ;( beta kolejna dopiero jutro czy ktoś z was miał tak :( tak się boje ze znów t szczęście mnie ominęło .....
Kochana na pewno bedzie dobrze, a te plamki to po implantacji:). Trzymam kciuki za przyrost... Ja tez jestem po immunosupresyjnych lekach od Pasnika.. I gdzies za ok. 2 tyg transfer. Do tej pory tak jak u Tobie beta nawet nie drgnela... A powiedz mi czy wlewy z intralipidu tez mialas i czu scretching Ci robili w cyklu poprzedzajacym transfer ? Mam wielka nadzieje ze Ci sie uda:):) kciuki zacisniete...
 
Kochana na pewno bedzie dobrze, a te plamki to po implantacji:). Trzymam kciuki za przyrost... Ja tez jestem po immunosupresyjnych lekach od Pasnika.. I gdzies za ok. 2 tyg transfer. Do tej pory tak jak u Tobie beta nawet nie drgnela... A powiedz mi czy wlewy z intralipidu tez mialas i czu scretching Ci robili w cyklu poprzedzajacym transfer ? Mam wielka nadzieje ze Ci sie uda:):) kciuki zacisniete...
Wlew nie był u mnie konieczny wystarczyły sterydy miałam tylko wlew na kurczliwosc macicy atobisanu ....ale dziś czuje soe jakbym miała dostać okresu :(
 
Wlew nie był u mnie konieczny wystarczyły sterydy miałam tylko wlew na kurczliwosc macicy atobisanu ....ale dziś czuje soe jakbym miała dostać okresu :(
Moze udaloby co sie.zwolnic z pracy ii isc wczesnij do domu? Pozucja siedzaca sprzyja skurczom, lepiej lezec. Nie moglabyz wziac urlopu albo l4? Szkoda by bylo gdyby cos poszlo nie tak... nie chce cie straszyc, ale po tylu probach, kiedy wreszcie cos sie zaczelo dziac to olalabym prace:)
 
Dziewczyny proszę Was o interpretację biochemii krwi z badań prenatalnych... zupełnie nic nie rozumiem...
mianowicie:
FHR 157 ud/min - nie za mało? Badanie było robione w 12tc4doba
NT - 2,3 mm - czytałam że normy są mniejsze ale lekarz powiedział na badaniu ze OK.
Wolne ß-hCG - 48,0 IU/l Odpowiada 1,428 MoM
PAPP-A 3,160 IU/l Odpowiada 0,836 MoM
Uterine artery PI: 0,49 Odpowiada 0,310 MoM
Średnie ciśnienie tętnicze: 98,0 mmHg Odpowiada 1,160 MoM
Stan: ryzyko podstawowe ryzyko skorygowane
trisomia 21 1:811 1:16213
trisomia 18 1:1974 <1:20000
trisomia 13 1:1695 <1:20000
preeklampsja przed 34 tyg ciąży 1:2304
zachamowanie wzrastania płodu przed 37 tyg ciąży 1:474
samoistny poród przedwczesny przed 34 tyg ciąży 1:117

Bardzo proszę o pomoc, zwłaszcza te ostatnie linijki mnie przerażają... :(:(:(

Ryzyko trisomi masz super wyniki, a tych trzech poniżej ja na prenatalnych nie miałam:confused: A co lekarz na to powiedział?
 
Cześć kochane
Nie zaglądałam tu sporo czasu .... jestem po crio moim 6 lub 7 bo się pogubiłam :( ..... nigdy nie miałam implantacji beta zawsze 0.....
Teraz w tym podejściu byłam po lekach imunopresyjnych od dr Pasnika No i 6dpt beta 43 moje szczęście nie dopisania miałam podane dwie blastki 4.2.2 i 3.2.3 .... ale wczoraj 7dpt dwie brązowe plamki na wkładce ... dziś rano 8dpt przeciagnelam papierem a na nim śluz taki brązowy zmieszany z luteina :( a dodam ze boki mnie brzuch a raczej jajniki jak na okres ;( beta kolejna dopiero jutro czy ktoś z was miał tak :( tak się boje ze znów t szczęście mnie ominęło .....

Kochana trzymam mocnoooooooo kciuki!!!!!!
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bez szkoleń , nie ma opcji. Jesteśmy z okolic Wroclawia i najlepsze wyjście to ośrodek we Wrocławiu. Byliśmy w katolickim, ale szybko podjęliśmy decyzję żeby złożyć dokumenty do świeckiego .

Zdarza się że pary rezygnują i udaje się wskoczyć na wcześniejszy termin szkoleń. Za rok będziecie się dziwić jak to szybko zleciało:)
 
reklama
Do góry