reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Też tak myślę, mam stsosunkowo niski AMH, w styczniu na krotkim protokole z puregonem 275 ledwo mialam dwa slabe pecherzyki, a teraz z dlugim protokolem puregonem 150 i menogonem 150, mam juz 5 duzych i kilka malych. Napewno sporo zalezy od doboru leczenia, tylko szkoda ze te nieudane próby, kosztuja nas tak wiele. Dodatkowo od poltora miesiaca biore DHEA ale nie wiem czy to juz moglo miec faktyczny wplyw.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Dhea biore już z pół roku . Napewno ma wpływ ... ja zauważyłam to po wynikach .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Iskra_82 @Oczekiwanie2017 bardzo Wam dziewczyny dziękuje za odpowiedzi. Usg miałam robione dokładnie tydzień temu i lekarz był zadowolony. Troche martwie sie tym NK bo raz czytam ze norma to 2,5mm a raz ze 3mm.... ja mam w wynikach 2.3mm... na samym dole drugiej strony jest napisane ze ryzyko jest niskie i badania inwazyjne nie sa dla mnie rekomendowane.

Ryzyko trisomi masz bardzo niski więc tym się kompletnie nie przejmuj. A normy przezierniści są mocno zależne od wielkości zarodka dlatego sama nie próbuj tego interpretować. Masz zdrowego dzieciaka:)
 
Też tak myślę, mam stsosunkowo niski AMH, w styczniu na krotkim protokole z puregonem 275 ledwo mialam dwa slabe pecherzyki, a teraz z dlugim protokolem puregonem 150 i menogonem 150, mam juz 5 duzych i kilka malych. Napewno sporo zalezy od doboru leczenia, tylko szkoda ze te nieudane próby, kosztuja nas tak wiele. Dodatkowo od poltora miesiaca biore DHEA ale nie wiem czy to juz moglo miec faktyczny wplyw.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Pewnie wszystko po trochu wpłynęło na lepszy wynik. Ja miałam to szczęście, że już przy pierwszej próbie dr dobrze dobrała leki, ale ja mam bardzo wysokie amh a wtedy chyba jest jednak łatwiej.
 
Hej. Nie ma co sie przejmowac ludzmi z ograniczeniami. Ja mieszkam tez w malym miescie. Wie moja siostra i siostra mojego K i nasi znajomi najblizsi ktorzy nas znaja od lat. Moja siostra tez miala in vitro i wiedziala o tym moja mama sluchaczka radia Maryja i tez nie miala z tym problemu. Stracili corke na meningokoki w wieku 8 misiecy :( psychika sie zablokowala . Po 5 transferze sie udalo a pozniej naturalna 2 ga ciaza. :) wazne zeby choc miec jedna osobe ktora wspiera. Reszta to niewazne. Na forach mozna pogadac ale wiadomo ze nie to samo gdyby to mozna bylo zrobic z najblizszymi . Ludzie tak naprawde ukrywaja rozne rzeczy bojac sie innych i oceny. . Wazne zeby nie robic sobie tym krzywdy . Bedzie dobrze i trzeba wierzyc ze sie uda. Ja np. Zalozylam sobie czasdo 45 roku w staraniach. :) nie zakldalam ze to musi byc za pierwszym razem choc trudno nie miec nadziei. :) taka juz nasza psychika. Wazne tez nie zamykac sie na swiat zewnetrzny w czasie staran stymulacji i wscystkich innych rzeczy bo uwierz mozna w koncu zwariowac. Nie wiem jak ty mialas? Moja siostra mi powtarzala nie nastawiaj sie . Jak odpuscisz to wtedy sie uda. Jak byla beta pozytywna to bylo nie ciesz sie za wczesnie bo ona poronila dwa razy.wez tu czlowieku nie zwariuj. :) dlatego trzeba zyc w miare normalnie. Milego dnia . Ja soe inhaluje bo straszne chorobsko mnie dopaďlo.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No hej ja już po podali 2AB za 10 dni test z krwi ;) @dżoasia kochana mam pytanie czy Ty po transferze jakąś więcej Leżysz jak sie zachowujesz jak wróciłaś do domu opowiadaj ??? Bo nie wiem jak mam się tym razem zachowywać
 
Hej. Nie ma co sie przejmowac ludzmi z ograniczeniami. Ja mieszkam tez w malym miescie. Wie moja siostra i siostra mojego K i nasi znajomi najblizsi ktorzy nas znaja od lat. Moja siostra tez miala in vitro i wiedziala o tym moja mama sluchaczka radia Maryja i tez nie miala z tym problemu. Stracili corke na meningokoki w wieku 8 misiecy :( psychika sie zablokowala . Po 5 transferze sie udalo a pozniej naturalna 2 ga ciaza. :) wazne zeby choc miec jedna osobe ktora wspiera. Reszta to niewazne. Na forach mozna pogadac ale wiadomo ze nie to samo gdyby to mozna bylo zrobic z najblizszymi . Ludzie tak naprawde ukrywaja rozne rzeczy bojac sie innych i oceny. . Wazne zeby nie robic sobie tym krzywdy . Bedzie dobrze i trzeba wierzyc ze sie uda. Ja np. Zalozylam sobie czasdo 45 roku w staraniach. :) nie zakldalam ze to musi byc za pierwszym razem choc trudno nie miec nadziei. :) taka juz nasza psychika. Wazne tez nie zamykac sie na swiat zewnetrzny w czasie staran stymulacji i wscystkich innych rzeczy bo uwierz mozna w koncu zwariowac. Nie wiem jak ty mialas? Moja siostra mi powtarzala nie nastawiaj sie . Jak odpuscisz to wtedy sie uda. Jak byla beta pozytywna to bylo nie ciesz sie za wczesnie bo ona poronila dwa razy.wez tu czlowieku nie zwariuj. :) dlatego trzeba zyc w miare normalnie. Milego dnia . Ja soe inhaluje bo straszne chorobsko mnie dopaďlo.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Żyć w miarę normalnie? Ostatnio doszlam do wniosku że in vitro, to nie tylko metoda zaplodnienia, to STYL ŻYCIA! Ja dostosowuje pod to całe swoje zycie: prace, urlopy, wizyty u innych lekarzy, spotkania towarzyskie itd.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej. Nie ma co sie przejmowac ludzmi z ograniczeniami. Ja mieszkam tez w malym miescie. Wie moja siostra i siostra mojego K i nasi znajomi najblizsi ktorzy nas znaja od lat. Moja siostra tez miala in vitro i wiedziala o tym moja mama sluchaczka radia Maryja i tez nie miala z tym problemu. Stracili corke na meningokoki w wieku 8 misiecy :( psychika sie zablokowala . Po 5 transferze sie udalo a pozniej naturalna 2 ga ciaza. :) wazne zeby choc miec jedna osobe ktora wspiera. Reszta to niewazne. Na forach mozna pogadac ale wiadomo ze nie to samo gdyby to mozna bylo zrobic z najblizszymi . Ludzie tak naprawde ukrywaja rozne rzeczy bojac sie innych i oceny. . Wazne zeby nie robic sobie tym krzywdy . Bedzie dobrze i trzeba wierzyc ze sie uda. Ja np. Zalozylam sobie czasdo 45 roku w staraniach. :) nie zakldalam ze to musi byc za pierwszym razem choc trudno nie miec nadziei. :) taka juz nasza psychika. Wazne tez nie zamykac sie na swiat zewnetrzny w czasie staran stymulacji i wscystkich innych rzeczy bo uwierz mozna w koncu zwariowac. Nie wiem jak ty mialas? Moja siostra mi powtarzala nie nastawiaj sie . Jak odpuscisz to wtedy sie uda. Jak byla beta pozytywna to bylo nie ciesz sie za wczesnie bo ona poronila dwa razy.wez tu czlowieku nie zwariuj. :) dlatego trzeba zyc w miare normalnie. Milego dnia . Ja soe inhaluje bo straszne chorobsko mnie dopaďlo.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Sorki to odp.na prywatna wiad.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry