reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jutro mija tydzień od transferu (5dniowa blastocysta) myslicie ze moge sobie zrobić test sikany;) trudno już wytrzymać a betuje dopiero za tydzień
 
Jutro mija tydzień od transferu (5dniowa blastocysta) myslicie ze moge sobie zrobić test sikany;) trudno już wytrzymać a betuje dopiero za tydzień
Zamiast testu to idz na bete. Jesli mialas transfer tydzien temu czyli w czw to sikany moze wyjsc ale nie musi a beta powie cos wiecej :) nie katuj sie tym czekaniem jeszcze tydzien:szok:
 
Pytanie z innej beczki .... uda u transfer 9dpt 381 beta ale.... mając podwyższone komórki Nk , IO, mutacje mthfr ta najbardziej pospolita a/C jakie leki będę musiała brać cała ciąże ... tzn tak biorę glukophage , encorton a i acard ale acard sama sobie zaczęłam brać sporo prEd transferem .... bo lekarz nie chciał mi dać clexane .... i pytanie czy da mi teraz ??? Czy nie ? Boje się poronienia :( przy tej mutacji.....
 
Boże to dajesz taka nadzieję że to leczenie działa u mnie wcześniej też nie było implantacji
A teraz po twojej becie wierzę że u mnie też po tylu nieudanych próbach zdarzy się ten cud ❤❤
Kochana ja do tej pory nie wierze w to co aie dzieje był to mój 6lub 7 transfer nigdy beta nie drgnęła .... dopiero po tych lekach od dr Pasnika .... wiec dają nadzieje trzymam kciuki o p to żeby i u Ciebie zdziałały taki cud
 
Zamiast testu to idz na bete. Jesli mialas transfer tydzien temu czyli w czw to sikany moze wyjsc ale nie musi a beta powie cos wiecej :) nie katuj sie tym czekaniem jeszcze tydzien:szok:
Z natury jestem cierpliwa i nie spodziewałam się że tak mi się odmieni w "tym" czekaniu;) transfer w pt miałam. Tak sobie mysle jak jutro pojde na bete to pewnie nie przywiozą mi wyniku popoludniu (labo oddzielnie u mnie w przychodni) wiec bedzie dopiero po swietach we wtorek a wtedy to juz tylko dwa dni do tej wyczekiwanej bety;) wiec chyba zrobie sobie jutro rano tego sikańca[emoji12]
 
reklama
We wtorek miałam sprawdzany poziom estradiolu i wynosił on 67.65 dziś go powtórzyłam i jest 114.69 w 11dc. Dzwonie do lekarza bo taki był plan a on mówi ze to za mało i ze chyba przerwę stymulację bo nie ma takiej odpowiedzi jaka on by chciał . Myślicie ze z takim poziomem estradiolu komórka będzie nie wystarczająco rozwinięta ? Nie warto robić punkcji do jednego jajeczka ?? Ja pierdziele boje się ze to może być jedyne i ostatnie jajko [emoji24]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry